Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW 1991-1995 (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bob
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Oryginalne fotele są wygodne ale jak ma się mniej niż 190cm wzrotu. Ciężko znaleść kompromis pomiędzy ustawieniem oparcia a dosunięciem siedziska - trzymasz wygodnie kierę to nogi są za blisko, masz wygodnie w nogi to kiera jest za daleko ;-) Opracie kończy mi się gdzieś na wysokości łopatek ;-) Mogłoby być lepsze trzymanie boczne, ale to nie można zapominać, że to nie kubełki jak w VTI. Z tyłu bardzo dużo miejsca, jest nawet wygodniej niż w...
~hautameki
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Jak na kompakt jest bardzo dobrze. Auto jest bardzo pojemne, wręcz potrafi zaskoczyć. Po złożeniu tylnich siedzeń mieści nam się rower z ramą 19\". Trzeba jedynie zdemontować przednie koło. Fotele, a dokładnie ich wysokość to kryminał. Są za krótkie dla osób wysokich. Twardość i podparcie ud OK. Podróż z tyłu super - w dwie osoby idealnie, mają bardzo wygodnie, jest więcj miejsca niż w autach klasy średniej!
~Zetoxxx
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
z tyłu duzo miejsca nawet na 2 dużych chlopów. z przodu mozna sie wygodnie rozsiąśc,miejsca jest wystarczająco dla normalnego europejczyka, siedzi sie nisko i czasem moze byc cieżko jak staniemy pod samym krawęznikiem wypełznąc na niego:)
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
No i tu wielki + . Mam 194 cm. wzrostu i za kierownica siedzi mi sie po prostu doskonale miejsca na nogi wiecej nawet niz w golfie a nawet pasacie. Z tylu troche gorzej ale ja mam odsuniety fotel do oporu wiec z tylu raczej tylko dziecko mozna upchnąć ;)
~Marcin
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Jeżdżę tylko jako kierowca, powiem więc tylko o przodzie - rewelacja. Mam prawie 190 cm a miejsca jak w autobusie, spokojnie można wyciągnąć nogi i nie trzeba się ściskać, no chyba że z dzewczyną, tu przestrzeni również wystarczy na wszystko :D 5++
~Pinio
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Z przodu podróżuje sie świetnie i z tyłu nienajgorzej tylko ciężko sie wsiada i wysiada do tyłu bo samochód trzydrzwiowy i nisko zawieszony.Jechałem Octawią nieraz i na pewno nie ma tyle miejsca co w mojej hondzie a podobno samochód rodzinny...
~Tony1984
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Civic do małych aut nie należy.Miejsca z przoduu jest dużo.Z doświadczenie moge stwierdzić że na tylnej kanapie zmieszczą sie spokojnie 3 szczupłe dziewczyny:-)Bagażnik w moim hatchbacku jest malutki,ale dla mnie wystarczający.
~EmekJ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Z przodu miejsca tyle ze dorosły człowiek mający 170-180 cm po odsunięciu fotela zastanawia się czy w aucie jest zamontowane sprzęgło, hamulec i pedał gazu. Z tyłu tez miejsca aż nadto.
~maxumen@gazeta.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Pierwsze 2 nie mają problemu ze wsiadaniem a 3 na tył jak to w samochodach 3D aczkolwiek ku miłemu zaskoczeniu dzięki szerokości i stosunkowo małemu bagżnikowi dla osób z tyłu jest nadwyraz dużo miejsca!
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
7,9
~Flangs
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Jak na auto o tych wymiarach jest super. Wnętrze jest tak zagospodarowane, że czuje się, jakby się siedziało w o wiele większym aucie. Brawa dla stylistów Hondy!
Honda Civic V Hatchback