Lista ocen Honda Civic V (346) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 417 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sirturek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Z racji wieku, ciągle coś się psuje - osłony cylinderków hamulcowych, kontrolka klapy bagażnika, przerdzewiały układ wydechowy, korozja klapy bagażnika i nadkoli, przeguby itd...
~Wojtek b.
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto kupilem uzywane, tak ze kilka drobiazgow trzeba bylo naprawic. Potem raczej bez przygod, choc tydzien temu w trasie urwala sie rura przy drugim tlumiku. Naprawa przez zespawanie.
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Made in Japan. Nic mi nie przychodzi na myśl. Chyba że to że bierze mi go rdza na tylnich nadkolach, ale to normalka przy tym wieku w Japońcach. Zrobie to i IDEAŁ!
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Auto sie mnie psuje.Jest idealnie zlozone, wyprodukowane z super materialow.Jednak wszystko ma swoje granice.Auto jest popularne wsrod mlodych i trudno jestg znalezc dobre egzemplarze
~vedel Wrocław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nawala prawie nigdy :) Części nie są za tanie, ale i za drogie też nie są. Warto zaglądać na szroty jest tego masa. Po części na szrot warto jechać z mechanikiem!
~Piotr
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
1 usterka - tylne drzwi nie zapalały światla, raz serwis dał ciała i trefny korek od miski olejowej przykręcili, ale po wymianie zostawili szampana na siedzieniu
~Michał
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
po przebiegu 120 tys wymiana przedniego gornego wachacza, oraz tulei na tylnych wachaczach, bardzo wytrzymale amortyzatory jeszcze bez wymiany trzymanie 75%, to tylko polskie drogi
~waldi
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
fatalne hamulce, klocki trzeba wymieniać często bo masa samochodu jest zbyt duża), szybko zużywają się amortyzatory - ale to przecież kwestia używania a nie psucia
~MaxDr
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Drobna usterka jaką miałem była tylko z silniczkiem krokowym, który sam podnosił obroty silnika nawet do 3.5tyś, ale dość łatwo dało się to naprawić.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V
8,9
~radziocHna
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
wsiadając do hondy może się wydawać, że wszystko jest pod ręką przez co jazda tym samochodem zwłaszcza w trasie sprawia ogromną przyjemność