Lista ocen Honda Civic V Sedan (58) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
zużycie paliwa LPG od 6.9 do 8.8 zależy od stylu jazdy hehe:) jak dla mnie rewelacja ceny przeglądów takie jak w każdym aucie :) a jeśli chodzi o naprawy to jak narazie nie ma żadnych poważnych usterek
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Tak jak wspominałem wcześniej silnik to majstersztyk i kiedy tylko chcemy jest oszczędny jak cholera, zaś gdy poczujemy chęć zabawy na VTECq wartości spalania diametralnie rosną.
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
1.5 w mieście b.dobrze, jak spokojnie to 7.2l w zimie na zepsutym termostacie 8.9l. W trasie nie jeżdzę więc nie wiem, chyba, że za trasę uznamy 100km - to wyszło jakieś 5.6l
~Laambada
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Mam silnik 1.5 vtec W trybie mieszanym (dojeżdzam do pracy- 20min trasa, 15min miasto) Spalanie około 5.5-6litrów na setę. Jak dla mnei to ekonomiczne autko
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak na 90 KM DOSKONALE!!! Jak się jeździ spokojnie to jak maluch! Ale to Auto kocha ciężką noge a wtedy łyka niecałe drugie tyle. Ale coś za coś! Sam decydujesz.
~Tomek
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Minimalne jakie udało mi się osiągnąć w trasie to 6l. Przy jeździe 90-100. Maksymalne około 9.5l. w zimie. Jeżdżąc dynamicznie pali mi około 7-8 l.
~artone
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
koszty wcale nie tak duze, zuzycie paliwa w trasie bardzo male nawet ponizej 6/100 natomiast w miescie przy szybkiej jezdzie nawet 12/100
~Kamill
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Jestem bardzo mile zaskoczony spalaniem benzyny tego auta ponieważ jest to auto niesamowicie ekonomicze , stosunkowo do mocy oczywiście.
~meandme19@wp.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie wiem ile pali,mam je od 3 miesięcy i jeszcze nie przeprowadziłem testu,ale wiem tyle że nie zjada mi tak pieniędzy jak Escort 1.6 ;).

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~*Mały*
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
przy ekonomicznej jeździe pali bardzo mało, przy sportowej jeździe spalanie jest proporcjonalne do wciskania pedału gazu ( wir w baku )
Honda Civic V Sedan