Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW 1991-1995 (18)

~Prezes
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Idealny samochód dla kogoś, kto nie ma dużo kasy, a chce jeździć sportowym samochodem i ma rodzinę ( sedan). Technologia VTEC zapewnia świetne osiąg przy niskim spalaniu, awarie praktycznie nie występują. Wady samochodu są zasadniczo dwie - za niskie zawieszenie - przy komplecie pasażerów uważajcie na "hopki" i duża liczba samochodów powypadkowych - na nich wychodzi rdza. Szukajcie jej na tylnich błotnikach w okolicach kół.
3,7
~Tomek
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Świetne auto dające przyjemność z jazdy. Bardzo ładna linia nadwozia mimo upływu lat. Chciałbym takie nowe.
3,5
~michał z wrocł
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Przy masie auta ok 1 tona rewelacja. idealny do wyprzedzania. lubi wysokie obroty do 3 tys jedzie jak by miał 75 koni. Potem rakieta. Na V-TEC nie ma mocnych.konkurencja może powalczyć z silnikiem powyżej 2,0 (Silnik)
~Tru The Power of HONDA
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
pracuje doskonale dobrze odpala i wspaniale sie wkreca na obroty 5 bieg od 50-230.stozek dba o zasysanie powietrza a kompletny uklad wydechowy supersprint(polecam) bardzo dobrze radzi sobie ze spalinami. (Silnik)
2,7
~Honda Civic 4wd
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
nie jestem zachwycony, nigdy więcej takiego starego samochodu....
~CWIENIA
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
jezdzi się bardzo przyjemnie! sylwetka ładna, jest pewny przy wyprzedzaniu, chamowaniu, zakrętach ogułem bąba! i baaardzo nerwowy :)
~alek
Nie ma lepszego autka niż Hondy , polecam VTeca , nieźle podnosi adrenalinę
~m-kaz@o2.pl
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
160 konny silnik, przy masie nieco ponad tone to jest to co tygryski lubia najbadziej. do setki 7,1 sekund, predkosc max prawie 240km/h. mozna zaskoczyc niejedne mocniejsze auto :)
~artone
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
na niskich obrotach jest dobrze, powyzej 4500 cudnie (Silnik)
~marciaC24
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Mimo kilku wad, hondiczka sprawowala sie naprawdę na medal. Zawiodla mnie zaledwie raz czy dwa... Niedrogie w utrzymaniu autko, szkoda tylko, że wygląd zew. psuła wciąż pojawiająca się rdza. Sentyment do hondy pozostanie już zawsze :)
Honda Civic V Sedan