Lista ocen Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1996-2001 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~d16y7
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jak udało mi się sprzedać clio to przyrzekłem sobie że więcej już ropniaka nie kupie bo one sypią się na każdym kroku a naprawy kosztują drogo.Szukałem tylko Coupe-tki i znalazłem w kujawsko-pomorskim hondę czerwoną ale z uszkodzonym silnikiem skusiło mnie to że Japończyk i bardzo atrakcyjna cena bo 2600 zł miała nawet Alusie i zdrowa blachę. Wstawiłem sam z bratem blok z d14a3 za 280 zł bo taki był blisko i do tego bardzo tanio bo za 1.6 to...
~MrWhite
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Miałem Civica 3 lata i byłem zadowolony. Ogromnym atutem tego autka jest prowadzenie. W zakrętach daje dużą radochę, jeździ się niczym gokartem. Jeśli chodzi o usterki to elektryka jak to w starych japończykach działa bez zarzutu, z zawieszeniem też nie miałem problemów, rdza minimalnie pojawiała się w 2-3 miejscach ale o ile ktoś przed nami nie rzeźbił w karoserii to nie ma z tym tragedii. Niestety silnik to nie była mocna strona tego auta,...
~Jachu123
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Auto kupiłem z miłości. Tym bardziej że wcześniej posiadałem droższe auto, ale postanowiłem spełnić swoje młodzieńcze marzenie. To właśnie sylwetka i prostota modelu sprawiły że nie zamienię się na inne auto. Prędzej kupie drugie auto niż sprzedam swoja Hondę. Oczywiście zdaje sobie sprawę że auto ma blisko 20 lat i ma swoje mankamenty np rdza. Ale na wszystko jest sposób. Więc jak się dba to się ma. A co najważniejsze na zadbany egzemplarz...
~Jackob666
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Na początku szukałem hatchbacka, kolega sobie kupił. Zauważyłem w tedy że takie "małe" i w miarę sportowe auto także może być całkiem pojemne. Długo szukałem mojej "Hanki", dopiero 7-udma, była tą której szukałem. Przy zakupie uważajcie na korodujące podwozie, najczęściej rdzewieje lewy tył, powinna to być pierwszą rzecz którą sprawdzacie w oglądanym aucie.
~alanp
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Im dluzej jezdze tym autem, tym wiecej mam z niego przyjemnosci. Tak w skrocie opisalbym Honde Civic. Dodatkowo sylwetka Coupe dodaje jej sporo uroku. Szybko stalem sie fanem japonskich marek. Wersja Coupe nadaje sie raczej dla 2 osob, niz dla czterosobowej rodziny. Praktycznosc sila rzeczy ustepuje tu przyjemnosci i wrazeniom z jazdy oraz estetyce.
~biboj@neostrada.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Świetne auto, które ma jednak swoją cenę. Lepiej kupić droższy egzemplarz, który jest zadbany (ja tak zrobiłem i nie żałuję), poza drobnymi mankamentami skrzyni biegów i wycieraczek szyb brak większych zastrzeżeń.
~joker7776@wp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Miałem lekkie wątpliwości przed kupnem, lecz teraz wiem że nie mam co żałować, naprawdę zadowolony jestem z użytkowania tego auta, jedyne na co trzeba uważać to na egzemplarze mocno wymęczone, parę takich widziałem.
~EricCorByCa
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
pomimo iz autko jest nie pierwszej mlodosci( mialem kilka mlodszych sztuk) po fazie prob,zmian i eksperymentow z tym zostane na dluzej,nie ma sie do czego przyczepic.no i 100% made in Japan
~Dominik
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Autko fajne duże dla młodego chłopaka idealne ekonomiczne dynamiczne i z dziewczyną na wakacjie tez się spokojnie pomieśći a na co dzień na sprzęcik grający miejsca w bagażniku napewno wystarczy.
~Łuki
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
nie wyobrazam sobie w przyszłosci kupic inny samochód jak własnie honda. moje auto nie jest najmłodsze i zadnych usterek. ekstra własciwsci jezdne, po złozeniu siedzeń ogromna przestrzeń np na przeprowadzkę.
Honda Civic VI Coupe