Lista ocen Honda Civic VI Hatchback (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 928 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~były hondziarz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Rdza, rdza, rdza. Mimo mycia, woskowania, konserwacji podłogi to rdza była wszędzie - nadkola, progi, pas przedni, podszybie, maska (auto miało jedynie jedną mała stłuczkę). Z tego powodu sprzedałem to auto (nie poszło na złom, bo elementy nośne, czy kielichy były jeszcze zdrowe) i z bólem serca wybrałem inną markę. Woda ściekała chyba przez podszybie do środka pod dywanik kierowcy. Teraz czytam opinie o civicu IX gen i też już pojawiają się...
~Igor
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Kupiłem zadbany egzemplarz który był już wcześniej zabezpieczony, mimo garażowania auta i dbania, rdza wyszła i zaczyna się panoszyć w wielu miejscach, nadwozie i podwozie bez dobrego zabezpieczenia niestety rdzewieje na potęgę. Blacha wyjątkowo cienka, ugina się pod niewielkim obciążeniu, lakier również cienki.
~MP
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto stoi pod chmurką więc 22letni lakier już swoje widział. Miejscami puchnie, cała maska i dach posiekane w drobne czarne dziury. Jeżeli jednak chodzi o korozję to egzemplarz jest idealny. Mam japońskie blachy i nie ma ani grama rdzy ani na nadkolach ani na podwoziu.
~olafyfafy
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Tylne nadkola i okolica progów z tyłu. To są elementy, które potrafią zaskoczyć z sezonu na sezon. W tak starym aucie wyskakują jak pryszcze u gimnazjalisty. poza tymi elementami zdrowo. Żadnych parchów na masce, dachu, tylnej klapie, drzwiach.
~Łukasz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Karoseria jest delikatna i bardzo podatna na wgniecenia i korozję, mój egzemplarz nie posiada rdzy, był garażowany i nadal jest. Kształt autka ponadczasowy, jeden z ładniejszych Civiców.
~Qwaz
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Karoseria jest najsłabszym punktem tego auta. Jak się jej nie zabezpieczy raz a dobrze, to niestety proces trzeba ponawiać po każdym sezonie zimowym.
~Oberschlesien
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Tutaj jedyny minus - po zakupie polecam wykonac konserwacje podwozia! Ruda szmata lubi chrupać Hanię niestety...
~Hondziarz,od,3lat
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
lakier jest bardzo delikatny i cienki
~Golonka
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jak to Hondy, podatna na rdzę, szczególnie nadkola
~Kamil
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Błotniki tył lubią rdzewieć i progi zewnętrzne
Honda Civic VI Hatchback