Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.6 i 116KM 85kW 1995-2001 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafal
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Tą opinie napisałem tylko po to by ustrzec Was, Drodzy Państwo przed zakupem Hondy Civic z nieznanego źródła, ja niestety popełniłem ten błąd, zawiodło oczywiscie to liche coś za kierownicą, ktoś chciał poprawiać jedna z lepszych fabryk świata i wszystko spartolił, ale jakoś przeszła mi ochota na wszelki Hondy po tej "przygodzie"
~kot0@onet.eu (mr.mial)
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Honda pod względem poważnych usterek jest także bezkonkurencyjna. Prawie nic się nie psuje, ale jak już się zepsuje części do hondy w Polsce nie są najtańsze.
~Obiektyw
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Dwie poważniejsze awarie po 250000 km. W obu przypadkach tzw. sygnalizowane, tj. bez holowania czy lawety, przymusowych postojów i innych takich.
~PIotrek
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
daje dobrze bo miałem poważną usterkę złamałe mi się półoś ale to od mocnego startu. pozatym pojawiła śe rdza ale już jest usunięta.
~gwiecko
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Gdyby nie korozja to nie byłoby o czym gadać. Żadnych zaskoczeń - wszystko działa do momentu aż nie skoroduje
~LeeMaster
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Części do japońców są drogie i nie ma co się oszukiwać. Ale auto tej klasy tańsze nie będzie.
~mariusz.zielinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Ostatnio pękła mi półoś i wydmuchało mi uszczelke pod głowicą - ale wcześniej było nieźle
~Arek
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
wymiana sprzęgła i skrzyni biegów-wina poprzedniego właściciela......
~petrolhead
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Jeszcze mnie nie zawiódł, chociaż kupiłem ją jako używany samochód
~nonentity
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
co to powazna usterka? 2 honda 6 lat jezdzenia nimi ,ale takiego slowa nieznam:)
Honda Civic VI Hatchback