Oceny Honda Civic VI Hatchback 1.6 i 116KM 85kW 1995-2001

Najnowsze oceny Honda Civic VI Hatchback 1.6 i 116KM 85kW 1995-2001

2,6
~Rafal
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
No niestety, ale moj egzemplarz to calkowite zaprzeczenie bezawaryjnosci Hond, ale to tylko i wylącznie z jednego powodu. Kupiłem auto od gówniarza, który po pierwsze wyżywał sie na samochodzie, po drugie zrobił mu tuning. Auto kupiłem za grosze z zamiarem doprowadzenia go do porządku, przedewszystkim ściągnieciem tych wszystkich plastikowych bzdetów na nadwoziu...sprzedałem go na czesci kilka dni temu, straciłem nie wiele, około 700 zł. Mój...
~NOname
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Jezdze nia od 6 lat i przejechalem 150000km, wszystko ok, poza tym dosc glosny silnik , po 115KM mozna by sie spodziewac znacznie wiecej:(. Mogl byc lepszy, ale na zadnego golfa czy czegos takiego w zyciu bym sie nie zamienil.
~Obiektyw
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Trwałość poszczególnych podzespołów rewelacyjna, co w rezultacie wpływa na niski koszt eksploatacji. Auto nieduże, ale pojemne, wygodne i dynamiczne. Znakomite właściwości trakcyjne, co można docenić, gdy jeździ się dużo w różnych warunkach.
~probe
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
jak na moje wymagania i styl jazdy samochodzik świetny; sylwetka starzeje się bardzo powoli (nadal patrzę na niego z przyjemnością podczas gdy nowy civic 5d czy nawet corolka´02 już mi się opatrzyły) niestety ta konkretna wersja jest słabiutko wyposażona, dlatego w najbliższym czasie planuję go zmienić, chciałbym na kolejną hondę
~nonentity
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
dalbym 4,5 ,biorac pod uwage i rzetelna ocene cech istotnch a nie jak "fachowcy" pewnych gazet moto dla ktorych 20 l bagaznika jest wiecej wart niz 2 s w elastycznosci hehe to w tym roczniku i tej klasie znajac inne samochody niema chyba konkurenta
2,3
~n86
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Dwa lata i dośc,pozbylem sie dziadostwa. Wnetrze jak to honda\'jakieś tam jest\',sinik-mozliwy,spalanie koszmar,karoseria-rdza\'normalka\',wyciszenie-brak,wyposazenie-honda-full,czyli goło i wesoło.
4,1
~Arek
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
To moja druga taka Honda więc o czymś to świadczy. Pierwszą odkupił ode mnie mój ojciec więc wszystko w rodzinie. Wdzięczne auto. Polecam.
~kot0@onet.eu (mr.mial)
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Całokształt auta prezentuje się doskonale, nic dodać nic ująć.
~kalorcia
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Rodzina sugeruje wymienić nastolatka na nowszy model, ale po co, skoro po tylu latach spisuje się wciąż znakomicie. Zaczyna jedynie rdzewieć przy tylnych błotnikach
~LeeMaster
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Wszystkie wady są po prostu niczym w porównaniu do zalet.
Honda Civic VI Hatchback