Lista ocen Honda Civic VI Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2000 (131)

~Andrzej S
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, plecam model kombi, jest bardzo praktyczny, a i moim zdaniem ładniejszy od hatchbaga.
3,6
~Greg9
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogólnie dobry silnik i niezawodność! Natomiast można zaobserwować tendencję do oszczędności . Twarde czarne plastiki , kiepski materaił na siedzeniach, słabe światła mijania i uproszczone tylne zawieszenie. ( trzeba pzryznać ,że po liftingu jakośc wykończenia, swialła mijania i siedzenia zostały poprawione) tylko dla czego od razu nie można zrobić pewnych rzeczy dobrze!!!
~krzysiek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
W uzupełnieniu mogę dodać, że w niektórych egzemplarzach występują przecieki do wnętrza kabiny z podszybia "pocenie się" Prawdopodobnie jest to złe ustawienie płytki zbierającej wodę z szyby, która umieszczona jest pod plastikową osłoną pod wycieraczkami. Występiło to już w drugim moim samochodzie. Konkludując pomomo niezbyt wysokich ocen jakie dałem oceniam wóz jako b. dobry, niezawodny i bardzo przyjazny w eksploatacji oraz mało palący
~Marcin W.
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogólne wrażenie bardzo pozytywne i choć posiada (chyba jak każdy samochód) jakieś mankamenty to nie wpływają one na ocenę ogólną samochdu. Chyba jedyną wadą jest cena, która jest wyższa od odpowiedników samochodów tej samej klasy. Samochód kupiłem w styczniu 2003 roku (używany) i zapłaciłem 4 000 więcej niż za Astrę z tym samym wyposażeniem. Ale jak na razie tylko benzyna i w drogę ...
~robert_olesinski@california.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Super samochodzik. Jest jednym z najlżejszych i najniższych w klasie kompakt, co uwydatnia sportowy charakter. I ta świadomość, że z silnikiem 1.4 żadne inne autko tak fajnie nie przyspiesza :)
~piotr_sink@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Poprzdnim autem, jakim jeździłem było Clio z instalacją gazową. Wszystko, co udało mi się zaoszczędzić na paliwie wydawałem na naprawy (co prawda przejechałem nim w sumie 190 000 km). Civic jest po prostu nieporównywalny pod każdym względem.
~tomek romek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Samochód wiecej niz rewelacyjny. Uzytkowalem Hondzie 12 lat bez najmniejszej usterki ,nic ,zero. Oczywiscie przeglądy itp .Generalnie samochod bardzo zadbany. Przejchalem nim szczesliwie 300 tys km , bez wypadków ,bez stłuczek. W kategorii samochodów "za parę groszy" jest bezkonkurencyjny. Poręczny ,ekonomiczny i niezawodny. Super ! Przesiadlem się na Civica UFO ale to juz nie to , jest tylko ładniejszy i nic wiecej.
~rafalgizmo
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Honda to bardzo dobry wybór. Poważnym mankamentem Japońskiego Civica to jest blacha i lakier. Wszystko ładnie do czasu az nie odwiedzimy super marketu, gdzie ktos udezy nam drzwiami w samochód. Nie musi mocno aby uszkodzić lakier i pozostawić małe wgniecenie. Ogólnie autko jest miłe w urzyciu ponieważ sie nie psuje, wykończenie wnętrza jest z dobrych materiałów przez co nie trzeba się obawiać że fotel się popruje po 2 latach użytkowania....
3,5
~krzych20@poczta.wp.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
przy 4 pasazerach i pelnym bagazniku trudno mowic o plynnym, szybkim wyprzedzaniu na trasie nawet na 4 biegu (Silnik)
2,9
~jacek@telefony.com.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Autko - kobiece - ma wszystko co potrzebują Panie. A dla Panów brak jest "pazura" drapieżności szybkiego auta. Charakterystyka silnika sprawia że o jakim takim przyspieszeniu można mówić utrzymując wysokie obroty - powyżej 4500, ale wtedy w aucie panuje hałas zagłuszający nawet radioodbiornik.
Honda Civic VI Kombi