Oceny Honda Civic VI Kombi 2.0 TD 105KM 77kW 1998-2001

Najnowsze oceny Honda Civic VI Kombi 2.0 TD 105KM 77kW 1998-2001

3,8
~blind84
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
ogólnie auto jak za takie pieniądze super mimo że kupiłem powypadkowe nie narzekam kilka rzeczy trzeba było wymienić ale zrobiłem już dość dużo kilometrów i jeżdżę i nie narzekam :) spalanie super miejsca z przodu dużo bagażnik spory a z tyłu nie jeżdżę wiec co tam:) ogólnie fajne auto i tanie tylko nie radze po wypadku kupić jak ja :P
~rafibor
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Autko o niestarzejącej się linii. Nie jest zbyt pojemny i pakowny ale na rodzinny wypad na wakacje wystarczy.
~Grzegorz z Częstochowy
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Generalnie jestem zadowolony z tego samochodu. Jeździ przyzwoicie, mało pali, jest wygodny i komfortowy. Bardzo niedoceniany silnik i często krytykowany, ja złego słowa o nim powiedzieć nie mogę.
~Bartozzi
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Auto jak na tą klasę bardzo wygodne i funkcjonalne. Za te pieniądze nie kupisz Golfa kombi w dieslu, a niezawodność tego auta i liczne szczegóły powodują, że w życiu bym się nie przesiadł.
3,3
~Pierro
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Mocno awaryjny model, moze to wyjatek, albo tez dzielo szlachetnych i ceniacych sie mechanikow!
~guest
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Super się trzyma. Bardzo przewidywalna. Niektóre nowe tak nie jeżdżą. (Układ jezdny)
~Buła
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Silnik i jego moc, to jedna z zalet tego auta. Pojemność 2.0 a moc to tylko 105 KM, ale honda jest elastyczna i przy tej mocy niezle sobie radzi.Na 2 i 3 biegu przy mocnym wciśnięciu gazu można kręcić aż do 6tys.obr.I auto przyspiesza jak dobrej klasy benzyniak (jak na starego typu silnik diesla to bardzo dobrze). (Silnik)
Honda Civic VI Kombi