Lista ocen Honda Civic VII Coupe 1.7 i 125KM 92kW 2001-2005 (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Super jeśli lubisz jazdę z wyprostowanymi nogami kilka centymetrów nad ziemią. Dla mnie brakuje regulacji kierownicy w osi poziomej. Jest tylko góra dół. Minus że siedzenie trzeba regulować za każdy m razem gdy wypuszczasz kogoś do tyłu. Szyby w coupe są duże i położone pod dużym kątem. Szyby boczne słupek b jest poza zasięgiem wzroku. Siedzisz przed nim.
~xzy
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Jak na samochód o nadwoziu coupe nie można narzekać na widoczność do tyłu. Szerokie, przednie słupki czasem przeszkadzają i trzeba się upewnić, że nie zasłaniają np. pieszego wchodzącego na jezdnię. Lusterka są w miarę duże i dobrze ustawione, nie powinny pozostawiać znaczącej martwej strefy.
~Speedy
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Do przodu świetnie do tylu niestety ale to coupe z dość długa klapa bagażnika dotego moja bańka miała spojler który dodatkowo po części ograniczal widoczność w lusterku wstecznym. Cofanie na lusterka boczne nie sprawiało mi jednak problemu. Cifka ma je całkiem duże jednak występuje martwy punkt
~mrli1@ wp.pl
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Do tyłu to nic nie widać,parują w czasie deszczu szyby . Pomaga klima ale za to kosztem sporego ubytku mocy
~Piotr
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
brak ostrzegania w czasie przejazdu innego samochodu w martwej strefie lusterek bocznych
~Adrian
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Znośna, chociaż jakoś trochę słaba przy cofaniu, ale nie ma tragedii.
~erwin85@op.pl
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Słaba widoczność do tyłu. Poza tym ok.
Honda Civic VII Coupe