Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d (37)

~slaw
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
brakuje złącza bluetooth do radia i usb ponadto dla wysokich osób problemem jest wysoko umieszczone siedzenie kierowcy przez co mało miejsca nad głową. No i nieudana uszczelka przedzniej szyby która powoduje korozje w modelach przed liftingowych przed 2009
~Emilo89
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto spełniło moje oczekiwania, ma kilka mankamentów, które i tak mu wybaczysz.
~Benc
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Precyzyjna, zestrojona typowo na tor na dłuższą trasę brakuje dłuższego przełożenia. (Skrzynia biegów)
~zadowolon
Hatchback 3d 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
nawet nie słychac ze to diesel,super przyspieszenie,mega osiagi i niskie spalanie a co najwazniejsze zero problemów (Silnik)
~Saki
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Świetne auto dla młodej osoby! Czuć tu sportowy charakter mimo, ze to zwykły mieszczuch:)
~Łuksiu
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Auto do dnia dzisiejszego budzi emocje. Czuć ducha i charakter tej jednostki. Duża podatność na modyfikacje wizualne ale i mechaniczne. Duży minus jeśli chodzi o trwałość skrzyni biegów. Zdecydowanie mocniejszy układ napędowy występuje chociażby w Dieslu tego modelu. Awariom ulegają drobnostki. Rewelacyjnie spisuje się z instalacją gazową W standardzie oferuje zdecydowanie więcej niż współczesne konkurencyjne modele
~Marek 39
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dawno nie miałem auta, które dostarcza tyle radości z jazdy a jest to mój chyba 30-sty samochód
4,1
~FLO
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Auto prowadzi się świetnie, szkoda tylko że za 103 000 zł jest jeszcze wiele szczegółów które nie powinny mieć miejsca w takim aucie, m.in. jak bardzo wrażliwy i przegrzewający się układ hamulcowy.
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Mam ten samochód zbyt, krótki czas aby oceniać jego niezawodność. Jest kilka rzeczy, które czasami na naszych nierównościach przeszkadzają - chodzi głównie o skrzeczenie tapicerki. Myślę jednak , że jest to wynikiem twardego zawieszenia, które według mnie pracuje rewelacyjnie! Mimo belki z tyłu. (Bezawaryjność (drobiazgi))

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zet
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
niewiele jest samochodów za tą cenę które \"chcą jechać\" (Stosunek jakość/cena)
Honda Civic VIII Hatchback 3d