Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d (37)

~charego
Hatchback 3d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Bardzo udane autko, wygodne, bezawaryjne i ekonomiczne - mam LPG i koszty na poziomie 15zł/100km i brak awarii utwierdziły mnie w słusznym odejściu od diesli (poprzednia corolla cierpiała z powodu użytkowania jej w mieście - padał egr). Jak dla mojej rodziny 2+1 nawet urlop z rowerami na dachu nie był problemem dla Hondy. Kupując szukałem 1.8 ale trafiłem na 1.4 i pomimo obaw co do słabej mocy życie potwierdziło dobry wybór- jeżdze 50% po...
~Leofigar
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Honda Civic VIII FN1 (Type S) w skrócie: niezawodna, kiepsko wyciszona, niezbyt ekonomiczna w stosunku do osiągów i rdzewiejąca.
~Radek
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Uwielbiam to auto, brakuje mi tylko dodatkowej pary drzwi :) super silnik - to brzmienie, piękna muzyka - nie nachalna, delikatna. Osiągi, przestronność, wygląd tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest przepiękne, jedynie prześciga ją CTR z 2015.
~damian
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
ladnie przyspiesza,ale trzeba robic redukcje przy nizszych predkoscach,przy 90km/godz na 6 biegu ciagnie, tak ze z "tirami" nie ma problemu, a frajda jest powyzej 4 tys /min.. spalanie rosnie, ale cos za cos.... musze powiedziedziec ze jest i tak bardzo ekonomiczne. bo po przjechaniu 5 tys km latem palanie bylo ponizez 7l na 100....... to chyba dobry wynik (Silnik)
~mosia
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Fantastyczne auto z prawdziwie sportowym duchem. Ale nie jest to auto tylko na tor. Spokojnie można zabrać 3 osoby, zawieszenie sztywne ale zęby nie wypadają, duży bagażnik i świetny system składania tylnych siedzeń, sensowne spalanie. Niestety okazało się, że złodzieje też je docenili :( Więc jak macie możliwość to instalujcie dodatkowe zabezpieczenia, bo ostatnio to całkiem łakomy kąsek..
~ss
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Nie jest to rodzine kombi ani luksusowa limuzyna, kupując go wiedziałem do czego został stworzony, więc nie mogę się przyczepić do spalania ani miejsca w środku.
~CTR FN2
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
było by doskonale jak by nie te plastiki,tu honda ma u mnie minus
4,1
~mcszy
Hatchback 3d 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Samochód posiadam od roku i zrobiłem nim ok 18 tyś km. Średnie spalanie jakie pokazuje komputer 7,1. Mam wersje type S i wsadzone 18 calowe felgi. Przy mocnej jeździe po mieście w sobotnie wieczory spalanie wynosi ok 9l. Do tej pory samochód spisywał sie bez zarzutów pod względem mechanicznym. wymieniam tylko części eksploatacyjne i olej co 12 tyś km. Autko ma zrobiony chip na 174km (POLECAM). jest elastyczniejsze i lepiej reaguje na pedał...
~lukasik92
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Autko super, doskonałe do jazdy codziennej jak i weekendowej. W moim przypadku była aż tak dobre ze mi ukradli :(, ale honda super sie sprawuje, kupiłem druga Fn2 :)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 3d
8,9
~fafka13
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Tył - masakara. Nie widać nic - cofanie tylko na lusterka. Raz zaliczyłem krzaki :) (Widoczność)
Honda Civic VIII Hatchback 3d