Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (379) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Widoczność do przodu dobra do tyłu zła i to bardzo. Raz, że szyba tylna przedzielona belką, szerokie słupki z tyłu oraz niewielkie okienka w drzwiach. To duży minus tego samochodu. Jakoś nigdy się do tego nie przyzwyczaiłem.
~kaek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Widoczność jest dobra, ale nie rewelacyjna. Przednia szyna ma duże nachylenie, z tyłu jest załamanie między szybą nachyloną i pionowym paskiem z tworzywa. Trzeba się przyzwyczaić. Brakuje wycieraczki tylnej szyby.
~grz3hoo
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do przodu i na boki OK. Do tyłu gorzej, koniecznie trzeba mieć czujniki cofania bo bez tego trudno się parkuje. Tylny spojler zasłania światła jadącego z tyłu auta, choć i bez tego samościemniające się lusterko działa robi swoje.
~ag1981
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jeden z największych minusów tego auta - widoczność przez tylną szybę zerowa, do tego brak tylniej wycieraczki, sytuację ratują bardzo dobre lusterka boczne i fabryczne czujniki parkowania(naprawdę polecam wersję z czujnikami)
~Zaran
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
No do przodu jest dobrze ale do tyłu to jest mankament tego autka, trzeba się do tego przyzwyczaić i zaakceptować. Lusterka są duże wiec to znacznie poprawia widoczność Ja mam kamerę cofania więc nie mam problemów z parkowaniem.
~Marcin, Poznań
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Widoczność to jest jedna z nielicznych słabości tego auta. Do widoku w tylnym lusterku można się przyzwyczaić ( spojler w połowie szyby ), ale brak trzeciego okienka w tylnym słupku mocno daje się we znaki podczas jazdy w mieście.
~Sebak80
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Lusterka są rewelacyjne tak dużych w samochodzie osobowym nie widziałem. Może przeszkadzać tylny spojler na szybie trochę zasłania - ale od czego są czujniki parkowania. Widoczność do przodu i bok jak dla mnie bez zarzutu.
~Bromba
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Przód i boki- super. Tył- napisano wszystko. Brak wycieraczki, spojler- wiesz, co kupujesz. Jedno ale- spojler zasłania światla samochodów z tyłu, a potem nagle odsłania. Można sie prestraszyć. I mnie to przeszkadza.
~asdfg
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Spoiler na tylnej szybie wcale nie przeszkadza. Nie wiem czemu tak wszyscy narzekaja. Sa bardzo duze lusterka boczne jako bonus :) Jedyne do moze przeszkadzac na poczatku to szerokie slupki, ktore moga zaslonic czesc swiata.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d
7,4
7,9
8,7
~boncu
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wydawałoby się, że będzie nie najlepiej, ale... gdy już przyzwyczaisz się do szyb to naprawdę jest całkiem przyzwoicie. Czasem przeszkadzają słupki przednie, ale to tak jak wszędzie. A z tyłu...to jak pisałem, kwestia przyzwyczajenia.
Honda Civic VIII Hatchback 5d