Lista ocen Honda Civic VIII (733)

~skowron78
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jest dobrze. Nawet bardzo. Auto mi się ogromnie podoba i jest prawie idealne w swojej klasie. Rozczarowują mnie w zasadzie tylko dwie rzeczy. Poprzez zastosowanie pełnego koła zapasowego przestrzeń bagażnika jest mocno zmniejszona, a druga rzecz to komputer pokładowy - jest bardzo ubogi. Lubię mieć jak najwięcej informacji i różne tego typu bajery, a tu mimo tego, że zakupiłem wersję Executive (najdroższą) to komputerek pokazuje zaledwie...
~RomekS
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Silnik wolnossący z bezobsługowym łańcuchem rozrządu, bardzo oszczędny i trwały, bez kompresorów i turbin.
~Michał
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jeden z cichszych diesli w klasie kompakt. Osiągi mogą przerazić mało doświadczonego kierowcę- auto przyspiesza od wolnych obrotów, ale od ok 1700 auto idzie o żywot. I co ciekawe, można go też wysoko kręcić jak na diesla. Jak szósty bieg wrzucimy przy ok 80km/h, to 120 pokazuje się jakby od niechcenia i to piekielnie szybko. Ale można też pykać na niziutkich obrotach i nie ma żadnych wibracji jak np. w TDI. Ważne też jest to ,że auto nie... (Silnik)
~goliat
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jedyna wada, odpyski na masce ktore ieze rdza, za delikatny troche lakier, ale to tylko jedyna wada.
~Damian
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mam wersje type-s. Jezeli jestes fanem motoryzacji i lubisz sport to ten samochod jest dla ciebie. Nie jest to auto dla rodzinki lubiaca komfortowa jazde. Agresywnie i sztywno i to mi sie podoba :-)
~Dominik
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dobre autko, wiem, że wyposażenie i warunki gwarancji są też dobre, np. gwarancja 3 letnia obejmuje amortyzatory i np. 5 lat na cały układ wydechowy. Nowy Fiat Bravo 1 milion km gwarancji, ale w salonie mi powiedzieli, że amortyzatory to tak 40 tyś km, bo to element co się zużywa w trakcie eksploatacji!
~prejudice@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jestem zadowolony z tego samochodu. Ale nie jest to samochód przeznaczony dla ludzi, którzy preferują komfort jazdy (zawieszenie!!) nad dynamiką.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
W nowym często zdażał sie efekt żabki przy ruszaniu,po ok 4tyś km znacznie sie poprawiło a po pierwszym przeglądzie i wymianie oleju na shel 10w60 jest idealny .Z 50km na 130km na 3biegu przyspiesza w kilka sek (Silnik)
~Kampirra
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
To auto można kochać albo nienawidzić;-) Wybrałam je ze względu na liczne dobre opinie, ale w skrócie po pewnym czasie użytkowania określam je jako niezawodne, oryginalne i piękne, ale dość siermiężne. Do tej pory Hania nie zawiodła mnie pod względem technicznym, jednak komfort pozostawia odrobinę do życzenia. Pozostaje kwestia- co jest dla kogo istotne.
3,5
~charles
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
wydaje mi sie ze przy dłuzszej trasie nie czuc mocy 140 KM (poprzednie auto Laguna 1.9 dCi 120KM i lepiej było przy wyprzedzaniu), do 130 km/h hałas znośny, ale im szybciej tym mniej przyjemnie (moze dlatego, ze mam wersje Sport), przy trasie ponad 800 km z czego 330 po autostradzie jazda męcząca (laguną przy podobnej trasie nie czułem się wogóle zmeczony, ale laguna to jednak klasa średnia). (Silnik)