Lista ocen Honda Civic VIII (733)

~moris0
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
tak na 5-, po miesiącu mam przyjemne wrażenia, a jak zabieram sią za wyprzedzanie to mi się często uśmiech pojawia na twarzy
~Krzysztof
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jak na razie zdecydowanie pozytywne wrażenia. Samochód spisuje się doskonale, cechuje się niepowtarzalnym wyglądem, doskonałą ergonomią wnętrza oraz lekko sportowymi osiągami.
3,8
~Lubiat
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jestem załamany tym samochodem.To wielkie nieporozumienie. No... ale gdy jest sprawny daje wiele radości.
~ryszard.m
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo fajne autko, jeżdżąc którym, można przezyć wspaniałe chwile, bez troski o to czy się nie wypadnie z zakretu, zdąży wyprzedzić czy też nie stanie na drodze z powodu awarii. Wspaniała, dynamiczna sylwetka, znakomite wyposażenie z tym "komfortowym" włącznie (dwustrefowa klimatyzacja, ksenony, podgrzewane fotele, szklany dach panoramiczny) oraz znakomite osiągi, warte są ceny którą należy za niego zapłacić.
~outsider
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Polecam ...choć z drugiej strony nie chciałbym aby co drugie auto to była Honda Civic. na razie wszyscy się gapią, co jest rochę denerujące.
~Daily_User
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jest to już moja 3cia honda civic i jak na godnego następce - nie sprawia mi żadnych kłopotów. Szukając auta celowałem bardziej w BMW E90/ BMW E87 czy Audia A4 B7. Chciałem się przesiąść z hondy na markę "premium" - i bardzo się cieszę, że wybór padł na Civica VIII gen. Auto w żadnym stopniu nie sprawia problemów, pod względem mechanicznym tu nic się nie psuje. Elektryka - komputer ma możliwość autosprawdzenia systemu za pośrednictwem...
~ag1981
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wspaniałe auto dla ludzi, którzy kochają Hondy i dla tych, którze lubią się wyróżniać, bo wygląd jest \"nieziemski\":)
~Ragazzo Fortunato
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto niemal idealne, gdyby jeździło na wodę z jeziora lub rzeki byłoby ideałem w 100%.
~Zaran
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Samochód nie jest wolny od wad ( szczególnie pierwsze roczniki) ale za całokształt to super samochód.
~Andrzej
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Z tym silnikiem chyba najlepszy compact i najlepszy samochód za 80000zł. Piękny wygląd, wnętrze przestronne jak w rodzinnym samochodzie, dobre wyposażenie, dynamiczny i oszczędny silnik.