Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (83) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Od nowości, podczas odpalania silnika wyraźnie drga przedni prawy fotel. To samo widziałem w pojeździe testowym u dealera. Ki diabeł ?!
~Andrzej
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Niestety ta piękna deska rozdzielcza czasem zatrzeszczy. Ogólnie Civic sprawia wrażenie bardziej delikatnego niż Focus. Mam nadzieję, że tylko wrażenie.
~Kandahar
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nie dzialalo podświetlenie radia, wystarczyło rozebrać i poprawić tzw. Zimne luty. Urwana linka maski, linka bagażnika.
~WronyM
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Raz jedynie pojawiła się jakaś drobna usterka z układem wspomagania kierowniczego, ale koszt naprawy był niewielki. Poza tym wzorowo.
~Kamillo40
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Żadnych usterek. Ale dlatego go kupiłem bo był to model z końca produkcji co stanowiło dla mnie gwarancję bezawaryjności.
~tommi
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
bardzo delikatny lakier no i pierwsze oznaki korozji po 6 latach użytkowania,Corolla 10 letnia -brak korozji !
~podróżnik
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Było by doskonale, tylko źle zmontowane były prowadnice przednich szyb, przez co szyby wychodziły z ram przy zamykaniu
~Szrot
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Samochód nowy i niedzielny. Nie miał prawa się jeszcze zepsuć. Plastiki się rysują i tapicerka troche wyciera powoli.
~king
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dotychczas nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości.Duży plus za zasuwane schowki oraz wygodny przesuwany podłokietnik
~moris0
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
mam wrażenie że zbyt często przeskakują mi piosenki na mp-3, w 2 aucie ta sama cd i jest ok, a radio za 300zł LG
Honda Civic VIII Sedan