Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (83) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Smoq
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Miałem \'grady\' w dachu (zauważyłem dopiero po zakupie patrząc pod światło) i bez problemu mi je usunęli. Trzeszczał mi lewy przedni słupek i też go naprawili. Po 5000km tak mi się zasyfił filtr przeciwpyłkowy, że musiałem kupić nowy (65PLN)
~Gringo
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nie zdarzyło się. Wymiana przednich żarówek może mocno zdenerwować. A wystarczyło zrobić zaślepki w nadkolach...no cóż japończycy nie przemyśleli tego. Poza tym zastosowanie żarówek HB3 i HB4 w takim aucie jest troche archaiczne.
~ewmkmyszka@gmail.com
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
oprócz uwag , które zgłosili moi poprzednicy chciałbym zwrócićuwagę na zwijającą się wykładzinę pod stopami kierowcy. Juz raz była wymieniana cała wykładzina podłogowa po 25000 km, ateraz znowu zaczynają się robić garby.
~Ptak
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Przejechane 130000 (kupiony przy 70000). Awarie to alternator przy 200000, Sprzęgło sprężarki klimatyzacji przy 200000. Reszta to materiały eksploatacyjne, nie odbiegające ceną od innych marek.
~zestroy
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Trochę za wczśnie, ale parę rzeczy irytuje: wibracje na wolnych oborotach, głośny wentylator, nie domykające sie lewe drzwi (chyba efekt tureckiego montażu), ciężko przesuwające się fotele
~skowron78
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto za nowe by coś się miało dziać. Troszkę wkurza mnie dziwny, ale bardzo cichy stukot w okolicy szyby w drzwiach przednich od strony pasażera. Możliwe, że to tylko pas się obija ;)
~radomirrr@poczta.fm
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Tu nic nie piszę, bo za krótko nim jeżdżę, wiem że poprzedni właściciel w ramach gwarancji naprawiał wycieraczki, a mnie wymienili drążek kierowniczy - 43.000km, historia z ASO.
~rejek64@o2.pl
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nic kompletnie nic się nie zepsuło, oj przypomniałem spalił się bezpiecznik od zapalniczki (zbyt często ładowana navi telefon) a i żarówka mi się spaliła jedna :)
~Przemo
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jedyny mankament szyba od strony kierowcy ocierala o linki prowadzace usterke usunieto w 30 min. Widac lekkie niedorobki pod maska izolacje wiazek kabli za krotkie lub ich brak.

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paneth
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dwie przepalone żaróweczki oświetlenia wnętrza, jedna żarówka światła stop. Luzujące się mocowanie fotela kierowcy, trzeba czasem dokręcić śrubę.
Honda Civic VIII Sedan