Lista ocen Honda Civic X (90) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bez uwag. Jest naprawdę sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Mierząca 185cm osoba swobodnie czuje się na tylnej kanapie za fotelem kierowcy ustawionym pod także pod osobę o tym wzroście. Jest naprawdę dobrze. W klasie D zwykle jest nawet mniej miejsca.
~Remf
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mimo powrotu środkowego kanału w podłodze pasażerowie na tylnej kanapie maja luksus. Rzadko kiedy zabieram z tylu trzy osoby. Z przodu fotel pasażera nie ma regulowanego siedziska. Dla niektórych może być za nisko. Fotel kierowcy to bajka. Spory zakres regulacji.
~Damian
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Nawet jadąc "w czwórkę" jest multum miejsca z przodu jak i z tyłu + obszerny bagażnik, naprawdę jestem pod wrażeniem, bez problemu można przewozić nawet duże gabaryty dzięki niemal płaskiej przestrzeni bagażnika po złożeniu tylnych siedzeń.
~Żuwarski
Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW
tu jest dobrze, dla kierowcy sporo przestrzeni, także na wysokość mimo, że auto dość niskie, z tyłu także (jak na kompakt i jego konkurentów) jest sporo przestrzeni na nogi i na wysokość, na szerokość akcpetowalnie jeśli weźmie się pod uwagę, że to kompakt
~Artur P.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mam 188 cm wzrostu i mieszczę się za sobą. W bagażniku naprawdę sporo miejsca, podróżuje się wygodnie. Często robię trasy 500 km i w poprzedmin aucie nie dało się obejść bez przerwy a w Hondzie udaje mi się zrobić trasę bez zatrzymywania się.
~pimp202
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zdecydowanie powyżej przeciętnej. Jedno z lepszych aut w segmencie. Dużo miejsca z przodu, z tyłu....jeszcze więcej. Mam 190 cm wzrostu, siedzę wygodnie a za mną siadłby taki sam gość. Bagażnik duży i dość foremny.
~Marcel
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Z przodu i z tyłu dużo miejsca. Jedynie osoby powyżej 185 cm wzrostu siedzące z tyłu mogą narzekać trochę na bliskość dachu ;) Miejsca na nogi pod dostatkiem. Duży bagażnik i w tej wersji dodatkowa przestrzeń na zakupy pod podłogą.
~jaro
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
tu wiele osób może się zdziwić. jest to normalny, wygodny rodzinny samochód. Jakież było zdziwienie sprzedawców AGD jak pakowałem do niego pełnowymiarową pralkę. Siedzenia przednie rewelacja.
~szymek101
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jak na auto kompaktowe w środku jest bardzo dużo miejsca. Zarówno z przodu, jak i z tyłu. Do tego spory bagażnik. Ogólnie nie ma drugiego kompaktowego samochodu (poza Octavią), który byłby tak przestronny.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zależy czy wyznacznikiem ma być cena czy samochód klasy kompakt ? Więc za te pieniądze można kupić większe auto ale czy to będzie tak oryginalne auto jak Honda Civic X w sedanie ??? No nie sądzę.