Oceny Honda Civic XII

Liczba ocen

Najnowsze oceny Honda Civic XII

~Zuraw
Hatchback 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Minęły około trzy miesiące odkąd nowa Honda Civic zaparkowała w moim garażu. Myślę że to dobry moment na wstępną ocenę tego samochodu, bo na taką pełno-skalową dopiero przyjdzie czas. To mój pierwszy nowy samochód. Zdecydowałem się na Civica gdyż warunkiem koniecznym był zakup hybrydy. To automatycznie sprawia że przedział samochodów mocno się zawęża. Toyoty odpadały od razu, nie dlatego że coś z nimi jest nie tak. Po prostu mi się podobają. Z...
~Tomasz
Type-R 2.0 VTEC Turbo 329KM 242kW
Ok marzyłem o kupnie Type r od 15 lat i z góry godziłem się na duże kompromisy. Jest to mój jedyny samochód (rodzina 2+2). Wcześniej posiadałem 3 civic i (97,2013,2018) i musze powiedzieć ze jest to ostateczna forma civica :) Nie wiem jak będzie wyglądała przyszłość ale ten samochód zapewnia wszystko co można oczekiwać.
~Katowice
Hatchback 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Zakup popełniony nie spontanicznie, ale poprzedzony analizą rynku. A rynek jest taki, że wiele marek przyciąga klientów pisząc, że dany model w cenie już od ........ . Po czym idziesz tam zwabiony jak mucha do kupy i kupa. W cenie podstawowej nie ma połowy wyposażenia dostępnego we współczesnej motoryzacji. Civica omijałem, bo drogi. Aż zawiedzony cenami od, polazłem i tam. A tam już w podstawowej cenie sporo samochodu.
~Hctr11
Hatchback 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Mnie jednak to rozwiązanie na dłuższą mete nie pasuje. Jeżdże glownie po eskach/autostradach i przy butowaniu halasuje. Dodatkowo hybryda zdecydowanie lepiej czuje sie w mieście. (Skrzynia biegów)