Lista ocen Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rhatek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Po 1.9TDI jednak mam wrażenie, że często tankuję. Natomiast spalanie i tak jest mniejsze, niż się spodziewałem. Jeśli chodzi o przeglądy - za pierwszy zapłaciłem coś koło 450 PLN, ale nie było wymiany oleju. DLaczego - nie wiem. Dostałem informację, że nie ma jeszcze takiej konieczności. Nie wiem czy to trick, żeby w sumie skasować mnie więcej, ale nawet jeśli, to koszty nie są duże. Wymieniam też i magazynuję opony w Hondzie i jeśli dobrze...
~Marusiek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Autko jest o.k silnik troche ospały brakuje z 30 kuców i myśle że było by o.k Spalanie na autostradzie przy 120-130 KM/H wyszło mi 6,7 na tempomacie a przy jeździe 100 km/h też na tempomacie wyszło 6,2 tak że nie najgorzej. W mieście z racji pokobywania bardzo krótkich odcinków (3-4 km) spalanie wychodzi w Moim przypadku ok 12 litrów. Generalnie przy cyklu mieszanym polecam. No i oczywiście przy lekkiej nodze ;)
~pawel
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
i tutaj niespodzianka dla niedowiarków. na trasie Zakopane-Warszawa (110-120 km/h)+ 50 km po górach+50 po Warszawie spalanie wyniosło 8l (dokładnie 7,96l/100km) To bardzo przyzwoity wynik biorąc pod uwagę masę, wysokość i "klasycznego" automata. Przy 120 km/h obroty to ok 2,2 tyś/min.
~Piotrek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Spalanie w małym mieście zimą 11-12 , w trasie międzymiastowej do 120 km/h 7,8 l, trasa szybkiego ruchu cały czas 120km/h 9l; autostrada 140-150km/h 10,2 l. Gdyby palił 1,5 litra mniej byłby ideałem
~Kamil Michalec
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Do ekonomicznych ta Honda nie należy , jednak liczyłem sje z tym . Robię krótkie odcinki do pracy i z powrotem , czasem jakiś dłuższy wypad poza miasto , ogólnie okej
~mkp
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Spodziewałem się mimo wszystko mniejszego spalania benzyny. Koszt przeglądu a ASO z wymianą oleju i filtrów to ok. 800-900 zł. Usterek żadnych nie stwierdzono.
~Adam
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Nic nie psuje to niskie koszty eksploatacji, chociaż cena cześci zamiennych nie jest niska
~Bolo
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Mógłby mniej palić ale nie mam pretensji bo wiedziałem co kupuję i na co muszę być przygotowany
~Tadeusz Karwacki
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
jak na razie tylko benzyna i to co wymieniamy zawsze czyli olej i filtry
~hen
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Póki na gwarancji to problemu nie ma, spalanie na poziomie do zaakceptowania.
Honda CR-V IV SUV Facelifting