Lista ocen Honda CR-V V (45) - Karoseria

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~V4V-15
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
nie wiem czy tu mam oceniać wygląd auta, trwałość powłoki lakierniczej...? Samochód wygląda jak wygląda, nie jest specjalnie ładne czy stylistycznie ciekawe. Z przodu czy z boku OK, z tyłu... tył wg mnie niespójny i nieciekawy. Ale nie zraziło mnie to (w końcu siedząc za kierownicą tego nie widzę). Lakier... rysuje się od samego patrzenia, to niestety standard od jakiegoś czasu w nowych autach większości jeśli nie wszystkich marek.
~V4V-15
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W tej klasie, a szukałem auta 2+3 - stan na maj 2020 - nie ma nic lepszego. Więcej miejsca i bardziej przestronny od prawie każdego samochodu, który oglądałem, a zobaczyłem chyba wszystkie SUV's dostępne na rynku w maju 2020. Naprawdę jestem zadowolony. Bagażnik nie jest największy, ale wystarcza zupełnie.
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie potrafię się zdecydować, czy ten samochód mi się podoba. Czasami wydaje mi się zbyt napompowany. Pod tym względem lepiej, bardziej sportowo wygląda RAV 4 z czarnym dachem. Ale RAV 4 ma taką smutną, wredną mordę. A Honda jest uśmiechnięta, co nastawia człowieka pozytywnie do życia.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Samochód ze względu na swoje rozmiary może przytlaczać na ulicy, ale sam kształt bardzo mi odpowiada. Opływowe kształty są przeciwieństwem ociosanych konkurentów z Europy i to mi bardzo odpowiada. Polecam białą perłę. Dobrze się komponuje z czarnymi plastikami.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jak to w Hondzie - cienki lakier aczkolwiek mam porównanie z wyrobem europejskim tego samego producenta i mam wrażenie , że Made in Japan jest lepiej polakierowany. Miernik pokazuje wyższe wartości niż w przypadku Swindon. Wizualnie samochód bardzo mi się podoba.
~wojciech_kowzan
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Opływowe kształty powodują, że nie są odczuwalne hałasy nawet przy wysokich prędkościach. Na "-" oceniam wysokość otwartej klapy bagażnika. Szczególnie to przeszkadzać może osobom powyżej 180 cm. Jednak na "+" ta sama klapa bagażnika bardzo przyjemnie (dla ucha) się zamyka!
~Bartek D.
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Przód super, tył trochę gorzej. CRV trzyma swój styl, od razu widać po niej jaki ma charakter: spokojny, łagodny, rodzinny; nie wydziwia z dynamicznymi liniami prostymi, wszystko ładnie tradycyjnie pozaokrąglane, nic nie musi udawać. Podoba mi się.
~Kylo
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Spawy na słupkach drzwi nieoszlifowane, hmmm. Podwozie z widocznymi ogniskami korozji ale w Gdyni oglądałem CRV gdzie już śruby kielichów przednich były rude a podwozie znacznie skorodowane od mojej.
~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wygląda jak wygląda - przód ok, tył jak to tył. Ponieważ jak się jedzie to się nie widzi tego co na zewnątrz, nie jest to kluczowy element. Raczej nikt za tym samochodem się nie obejrzy.