Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Bardzo dobrze się prowadzi. Duże zaskoczenie, w końcu to całkiem spory klocek, a nie ma problemów nawet z szybkimi zakrętami. Resorowanie i komfort podróżowania, wybieranie nierówności, cisza, nic nie stuka, puka itp. Bardzo dobre auto do jazdy. Zdecydowanie bardzo "za". Układ kierowniczy bardzo precyzyjny, zaskakująco precyzyjny.
~Grzesiu
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Fenomenalne zawieszenie, daje niesamowitą pewność w zakrętach z większymi prędkościami, świetnie tłumi wyboje i dziury zarówno z niska jak i z wysoką predkością... honda robi zawsze pancerne zawieszenia, którą sa dla nich charakterystyczne, takie pośrednie... twarde i miękkie ... wypśrodkowane
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
To SUV , któremu zdecydowanie bliżej do hatcha niż do wywrotki. Honda umie robić zawieszenia i wielowahacz robi robotę. Auto stworzone do wygodnego i komfortowego pokonywania kilometrów. Dobry kompromis między komfortem a sportem. Oczywiście nikt nie wybiera SUV mając aspiracje F1.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Samochód jest wysoki, ale szerokie opony 235 mm zapewniają dużą stabilność. Niestraszne są oczne podmuchy wiatru. Trzeba jedna pamiętać o masie i, pomimo świetnego prowadzenia, ostrożniej pokonywać zakręty. Jak u Hondy - idealnie!
~PIotr
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
bardzo komfortowy chociaż przez to moje dziewczyny z tyłu narzekaja w trasie ze zbyt buja wolały w trasie poprednie auto z średnio twardym zawieszeniem jednak dla mnie kierowcy ekstra:)
~Pandrejew
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
cisza żadnych wyboi nie czuć moje dziecko cały czas narzekało jak wcześniej jeździłem w ASX że strasznie rzuca i robiło mu się niedobrze a tutaj jest w stanie przejechać dwie godziny i nawet jest słowa
~Kamil
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Fenomenalne zawieszenie, doskonale tłumiące nierówności, a zarazem bardzo "zbite". Daje ogromny komfort i pewność na drodze jednocześnie - dobre, hondowskie zawieszenie
~K
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
troszkę czuć wagę - ale w każdym suvie - jest podobnie, nie znam takiego który jeździ jak osobówka - podobno Porsche Macan -ale nie miałem przyjemności..
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Bardzo komfortowy, dobrze wybiera nierówności, pewny w prowadzeniu. Z napędem AWD dodatkowe poczucie bezpieczeństwa na mokrej drodze i ostrzejszych zakrętach.
~RB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Bez zastrzeżeń, taki jak powinien być. Cicho wybiera nierówności, duży prześwit, dobrze trzyma się drogi jak na suv-a. Nic nie trzeszczy i nie stuka.
Honda CR-V V SUV