Lista ocen Honda CRX III (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cz
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Dla mnie zbędne są uchwyty na napoje, schowki na piedoły - później tylko trzeba więcej sprzątać :P Kokpit jak na tamte lata jest na prawdę super. Nawet dziś wygląda świerzo jeśli chodzi o design. Wszystko pod ręką. Dodatkowe dwa schowki za fotelami wystarczą na szpargały, które wypada ze sobą wozić. Nie wiem gdzie to napisać więc tu dodam: + za uzyte materiały. Deska rozdzielcza, boki drzwi nie są z jakiegoś szajsowatego plastiku. Wszyskto...
~Mr.Z
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
co do ergonomii to jak na auto z tych lat to wyposażenie jest na wysokim poziomie, co więcej auto nie wyglada na \"wiekowe\" i każdy sie dziwi jak mówie ze z 93 roku autko jest :D każdy myśli że z 2003 :D a co do wygody, to jak na auto sportowe auto jest bardzo wygodne.
~LIMBO
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Troche zółtki wprowadzili tandety. Ale jak na nich i tak ok. Slabe wygluszenie. Chociaz dach nie szumi to slychac toczace sie kola. Bagaznik zamiast ladnie wyscielony jest obklejony jakims tanim shitem. Ale kokpit jak na żółtków zrobiony z gracja. Tu zero wad
~Przemek (Poznan)
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Ergonomia dobra, jak na autko ponad 15-stoletnie. Zadnych fajerwerow we wnetrzu nie znajdziemy ;) Ale ma tak byc minimalnie i sportowo uwazam ze jest dobrze, nie kazdemu sie napewno bedzie podobalo, ale to nie ma sie podobac to ma jezdzic :)
~Seru
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
dwa schowki za fotelami, nawet spoko, miedzy siedzeniami, ale co mnie dość często boli to brak uchwytu na kubek ;/ można zamocować w podłokietniku, ale podejrzewam że bałbym się trącę łokciem i rozleję...
~Hube
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Ludzie! Mam 198 cm wzrostu i naprawde dużo miejsca za kierą i nad głową (przy założonym dachu :) ) Wszystkie przełączniki i ręczny są w doskonałych pozycjach. Zdejmowanie dachu - szybko i bezproblemowo.
~grand87
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Wszystko ma swoje miejsce. Jedyny minus to umieszczenie radia. Może to kwestia kto, ma jak fotel ustawiony, ale żeby zmienić coś przy radiu trzeba \"oderwać\" plecy od fotela.
~Maciek
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
wszystko pod ręką - niczego nie muszę szukać i zastanawiać się jak to uruchomić. Laik poczuje się jak u siebie w domu.
~Bartek~~Częstochowa
Del Sol 1.6 i VTi 160KM 118kW
Troszkę on jest plastikowy, ale ja sam za niespełna 2 i pół tysiąca sobie z tym poradziłem.
~honda lover
Del Sol 1.6 i VTi 160KM 118kW
Jak na samochód produkowany od 92 to zaskakuje ponadczasowością w środku przyjemniej niż w nie jednym 8 latku