Lista ocen Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martinez
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Są na rynku ładniejsze samochody (szczegolnie nie przypadł mi do gustu tył), ale w moim przypadku była to sprawa drugorzędna. Nie wiem, czy to dobry punkt, ale pewną zaletą jest umieszczony po lewej wlew paliwa. Dzięki temu krócej stoisz w kolejce do dystrybutora, bo większość ma po prawej :)
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Koleżanka powiedziała mi że tył wygląda jak stary koreańczyk,ssangyong....zaszczepiła mi to i zaczął mnie draznić...jakieś podobieństwo jest niestety w każdym razie tył brzydki a przód bardzo ładny.///zaszczepiła mi to ech....
~Baldini
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
I tu jest problem. Z wyglądu auto jest na 5, ale jakość wykonania karoserii to chyba max 2. Lakier słabo położony. Po 1,5 roku użytkowania są już ślady korozji. Spasowanie elementów zewnętrznych niezbyt udane.
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Solidna (ale to maja prawie wszyscy) a czy się podoba to kwestia gustu.Dla mnie ładniejsza niz w CRV 2009 bo to było cos ledwie do przyjęcia.Jest ruch do przodu :)
~40to latek
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Wujek często jest nim na myjni - jakby go ściernym przeleciał parę razy.Widać to na białym a na czarnym sobie tego nie wyobrażam.Lakier fatalny.
~BZ
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Auto ma rok i parkuje w garażu, więc na razie nie ma się do czego czepiać, ale wiem, że hondoskie blachy i lakiery to jest coś, gdzie oszczędzają.
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Ładana-co sie komu podoba,ale strasznei miękki lakier,myjnia go masakruje...Trzeba by jakąś powłokę ceramiczną jak ktoś palnuje używać to dłuzej.
~AXH
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Nie bardzo jest co oceniać po takim czasie, nie miałem jeszcze z nią żadnych problemów... ale to jeszcze przecież nie jest osiągnięcie
~fin szczecin
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
lakier mieni się ładnie w słońcu ale w dni szare , no właśnie takie ni jakie.ogólnie wybór kolorów .......
Dziennik kosztów dla Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
7,4
~Katarzyna
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
występują niedoskonałości poprodukcyjne dopasowania elementów karoserii np. maska itd
Honda HR-V II SUV