Lista ocen Honda Prelude V (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAKIE
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu natomiast tył bardzo mało miejsca.Jestem bardzo wysoki i za mna nikt nie usiadzie.No ale to jest auto typu 2+2
~marcinwr
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Przestrzeni jest całkiem sporo w pierwszym rzędzie, w drugim jak to w aucie coupe. Wysokie osoby mogą czuć się nieswojo szczególnie w pozycji rajdowej ;)
~dzik84@o2.pl
Coupe 2.2 i 16V 200KM 147kW
Z przodu dużo miejsca nawet dla wysokich osób. Z tyłu no cóż według mnie auto jest 2 osobowe ale jak ktoś woli jeździć w ścisku proszę bardzo.
~ballack1984@wp.pl
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
z przodu jedzie sie super! mimo auta sportowego jest sporo miejsca za kierownica! a z tyłu!!! nie interesuje mnie to bo w końcu jestem kierowcą!
~Honda Fan
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Z przodu dość miejsca na nogi,jednak przy moim wzrosćie 186 cm nad głową praktycznie zero:) Z tyłu jechały 3 szczupłe osoby i jakoś specjalnie nie narzekały:)
~Eternel
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Na przednich siedzeniach - pełen komfort. Dla pasażerów z tyłu - hmm... Nie jest aż tak fatalnie, choć to miejsca raczej dla osób niewielkiego wzrostu.
~ikar@2com.pl
Coupe 2.2 i 16V 200KM 147kW
w 3G i 5G (generacji) przod git.. troche wsiadanie trzeba pocwiczyc.. tyl: kto by jezdzil z tylu (choc kiedys i trzy dziewczyny z tylu wiozlem)
~Karol
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Z przodu super, z tyłu brak jakiejkolwiek przestrzeni. Jeżeli chłop 170 cm wzrostu wali głową o podsufitkę to nie jest zbyt kolorowo
~Karol
Dziennik kosztów dla Honda Prelude V
10,4
10,6
~Kamil
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Każdy zainteresowany Prelude, pewnie dobrze wie jak to wygląda w tym modelu. Mam 180 cm wzrostu i jako kierowca, czuję się komfortowo.