Lista ocen Honda Prelude V (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dla kierowcy i pasażera przestrzeni bardzo dużo. Super wygodne można zająć taką pozycję jaką się chce. Nigdy nie miałem problemów z ułożeniem się w samochodzie, bo mam 175 cm wzrostu, natomiast i większe osoby, które siedziały z przodu nie narzekały. Natomiast dwa wgłębienia na zakupy (najlepiej spożywcze i nie za duże) z tyłu ciężko nazwać siedzeniami. Kolega mający niecałe 170 cm i ważący 50 kg miał problem z siedzeniem tam. Bardzo nisko i...
~Cagiv
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dla kierowcy i pasażera miejsca jest naprawdę sporo. Siedzi się dosyc nisko i naprawdę fajnie. Tylne miejsca są bo mogą się przydac. Dzieci mogą tam raczej bezproblemowo podróżowac ale dla osób starszych sprawdzają się tylko jako awaryjne ze względu na brak miejsca na nogi bo sama przestrzeń jeszcze jakoś od biedy daje radę. Mimo to i tak w 4 dorosłe osoby jednak da się jechac lecz na komforcie traci każdy.
~tomsel@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
O ile miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu są wręcz idealne (siedzi się wygodnie i odczuwa się sportowe nadwozie auta) o tyle miejsca z tyłu jak na lekarstwo! Jeśli przednie fotele nie są odsunięte do tyłu to jeszcze osoby o wzroście do 180 powinny sobie poradzić, ale w innym przypadku to już tylko małe dzieci będą mogły tam baraszkować. W porównaniu np. z Megane Coupe w Preludzie z tyłu jest dużo więcej miejsca nad głową.
~-radek
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Tak jak pisałem, auto duże z zewnątrz małe wewnątrz. Samochód przewidziany raczej dla dwojga dorosłych i dzieci, choć niewiem czy byłoby to wygodne ustawienie. Podsumowując dla kierowcy ( ja mam 178cm ) i pasażera jest tam naprawdę wygodnie i raczej miejsca nie zabraknie. Na krótką trasę można oczywiście zabrać kogoś na tylnym siedzeniu ale już wtedy o przesadnym komforcie nie można mówić.
~tomaszkolodz@wp.pl Kołek
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Ocena dotyczy przedich foteli!!! Ja mam ponad 185cm wzrostu, kupę miejsca na nogi, bez problemów można było zając wygodną pozycję. Po przesunięciu fotela do samego tyłu ciężko sie dostawalo do pedałów!! Natomiast miejsce z tyłu hm...... co tu dużo mówic BRAK!! za kierowcą nie ma szans dac nóg, za pasażerem jeszcze jako tako, ale to góra jazda na 20km
~zawiedziony
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
dla pasażerów? gdzie tam jest jakas przestrzen? no ale nie po to jest to auto, a jeśli chodzi o fotel kierowcy to jest do dupy, trzymanie boczne jest wtedy, gdy przejade z jednego konca fotela na drugi, trzymania bocznego nie ma po prostu, chyba, że porównamy z fotelami w aucie typu Corsa, to mocno naciągajac powiedzmy, że jest trzymanie
~swistaq
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
mam 186 i z przodu bez problemu się mieszczę - fotel kierowcy max w dół i odsunięty praktycznie do końca. Pasażer po prawej też nie ma problemu, gorzej z tyłem - auto niby jest zarejestrowane na 4 os ale polecam traktowanie tylnych siedzeń jako tylnej półki gdzie można sobie tylko coś położyć - wciskać tam kogoś nie polecam.
~Beny, Prelude Team Poland
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Przestrzeń zaznaczyłem doskonałę ponieważ to coupe więc należy oceniać tylko przednie dwa fotele a tutaj jest naprawde eldorado! Można się rozłożyć jak tylko chcemy! Z tyłu miejsce jest (w porównaniu do 4 generacji wręcz mnustwo) ale luksusu nie uświadczy tam nikt. TYLKO KTO KUPUJE TAKIE KULTOWE AUTO ŻEBY JEŹDZIĆ Z TYŁU!?
~Vincent5
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Fotele kierowcy i pasażera całkiem wygodne z wystarczającą ilością miejsca. Mogłyby być jedynie troszkę wyższe. Przy wzroście prawie 190cm barki są już ponad fotelem. Z tyłu miejsce dla dzieci lub dla dorosłych ale kosztem przesunięcia przednich foteli do przodu. Poza tym tylne miejsca całkiem wygodne.

Usterki Honda Prelude V

Honda Prelude V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hondziarz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
tutaj jest naprawde dobrze jak na sprotowe auto, w porownaniu z prelude IV generacji, ta jest dluzsza przez co wygospodarowano wiecej miesca z tylu czego brakowalo wczesniejszej generacji, natomiast z przodu oczywscie rozwniez przestrzeni pod dostatkiem mimo ze jestem wysoki to nie narzekam :)