Lista ocen Hyundai Accent I (100) - Ergonomia

Na liście zabraknie 183 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~S.B.
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Dwa babole Hyundaia - wersja 3 drzwi - ciężko sięgnąć pasy bezp. Brak podświetlenia przycisków tylnej wycieraczki i spryskiwacza oraz awaryjnych. Jeszcze jeden to beznadziejne plastiki, ale skąd ma być ta niższa cena tego autka.
~Bohors
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
jest dobrze , nawet fotele które wyglądają słabo są Ok , po dłuższej trasie nie bolą mnie plecy , miałem Opla Kadetta i tam fotele wyglądały o niebo lepiej , miały więcej regulacji , ale plecy mnie po 300 km trasie bolały
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko na swoim miejscu:)pod reka,czego chciec wiecej,tylko mnie denerwuje jedno,ze szyby elektryczne opuszcza sie ze srodka auta(ze srodkowego tunelu)-wersja 3D
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Co prawda lekko trzeszczą plastiki i jest wykończony dość przeciętnie, ale cóż chcieć więcej od taniego auta; niemniej jednak jest lepiej spasowany niż Volvo z ´95.
~hondzik@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Za malutki przycisk.Przełaczanie na zamknięty obieg powietrza wymaga spojrzenia na przycisk i oderwania wzroku od drogi. Poza tym wszystko OK. Ale na 5 nie zasługuje.
~mister (marcinknap@wp.pl)
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Przy zmianie biegów zachacza się o grubszego pasażera, niewygodne umiejscowienie włącznika tylnej wycieraczki i spryskiwacza. Potrzeba siły do opuszczenia szyb w drzwiach.
~tomek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Tu wszystko tam gdzie się tego spodziewamy nie ma się do czego przyczepić. Duży plus za otwieranie bagażnika i wlewu paliwa z środka [szczególnie zimą].
~angelika08-14
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Dobra bardzo wygodny samochód wygodne fotele wystarczająco miejsca jak dla mnie, jedna malutka wada że w moim samochodzie nie da się podnieść wyżej foteli :)
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Przyzwyczajenia wymagają przyciski do elektrycznych szyb - przy lewarku zmiany biegów. Deska rozdzielcza mogłaby też być lepiej podświetlona. Reszta - ok.
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent I
9,7
~ScarYLukaS- Zielona Góra
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
troszke denerwujące są te małe przyciski od spryskiwacza tylnej szyby oraz wycieraczki, po ciemku nie mozna ich znaleźć cała reszta jest OK