Lista ocen Hyundai Accent I Sedan (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Mam 176cm i nie narzekam na przestrzeń kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu już niestety ciaśniej, osoby wyższe mogą mieć spore problemy siedząc na tylnej kanapie - dlatego warto je wpuszczać do przodu. Gorzej, jeśli takich osób jest kilka :) Accent to niby auto 5 osobowe lecz raczej jak już to dla koreańczyków. Wiadomo, to są małe ludziki więc im tam będzie w 5os wygodnie - dla nas, europejczyków troszkę wyższych od nich już tak miło nie...
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Jak jedziesz z pasażerem, to trzeba się jednak umówić, kto trzyma rękę nad skrzynią biegów, bo jak moja pani się rozsiądzie, a nie jest ona z gatunku puszystych, to ciężko zmieniać biegi. Poza tym jak dla mnie całkiem OK (180cm). Z tyłu nieco gorzej - dwóch rosłych chłopów miałoby niemałe problemy w trasie, ale w tej klasie aut cudów nie można się spodziewać.
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Accent I generacji to małe auto - Koreańczycy chcieliby, żeby to był kompakt, ale do klasy C dużo brakuje. Niemniej, wnętrze było całkiem przestronne, jeśli chodzi o miejsce na nogi. Szeroko nie było, chociaż kilka razy podróżowaliśmy w 5 na długie trasy i nikt się nie skarżył. Mogłoby być trochę więcej miejsca nad głową. Bagażnik w sam raz.
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Głównie używam tego samochodu sam, czasami z pasażerem, więc miejsca jest dość dużo jak na 2 osoby, koleżanka nawet wspomniała kiedyś o komforcie siedzenia z przodu, z uwagi na brak dużej zabudowy między fotelami można spokojnie wygodnie ułożyć nogi. Jazda w 4 osoby również bez zastrzeżeń, jednak pojemność bagażnika ogranicza podróże na dłuższe wyjazdy.
~btn
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu, troszeczke mniej dla pasażerów z tyłu ale i tak komfort siedzenia jest. Niby 5 osób może wsiąść do auta ale wtedy byłoby już bardzo ciasno. 4 os to absolutne maksimum i komfortowa podróż.
~Komirke
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Brakuje podłokietników, zagłówki za małe i za nisko a z tyłu to jest tylko imitacja zagłówków, miejsca jest wystarczająco jak na tę klasę samochodu, gdyby było więcej miejsca to pewnie kosztem bagażnika. Siedzenia mogły by być dłuższe.
~mkobielak@wp.pl
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Ciezko byloby zmiescic 5 osob, ale dla 4 jest calkiem ok. Jestem sporych rozmiarow, totez pasazer za mna moze miec ciezkie zycie. Zazywczaj woze 3 osoby i jest swietnie. Zreszta nie jest to Audi 100 czy cos podobnego.
~tomaszek
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Nie jest to specjalnie duże auto ,4 osoby napewno wygodnie pojadą, z tyłu pasażerowie o ile nie są koszykarzami nie będą siedzieli z głową pomiędzy kolanami. 5 osoba z tyłu raczej będzie miała ciężko
~Jarek W. ( bobik0@wp.pl )
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Czasami mam tylko ochotę rozsunąć o 3-5 cm każde siedzenia od siebie bo jest na to miejsce. Z tyłu dobrze się siedzi dzięki dość głębokiej kanapie ale tylko 2-um osobom - 3 to już nie na długie trasy.

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~XS
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Duza ilosc miejsca dla kierowcy i pasazera. Jesli chodzi o tylna kanape to tez nie bedzie narzekania przy krotszych trasach. Osoby powyzej 180cm moga miec jednak problemy.
Hyundai Accent I Sedan