Lista ocen Hyundai Coupe I (134)

~KETRAB
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
posiadam 1,6 115 kucy, przy tej wadze to wariat, nie auto :D serio swietny silniczek! (Silnik)
~Andrzej113
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi ma twarde zawieszenie dzięki czemu możemy poczuć bardziej auto prowadząc je. Silnik elastyczny z dóżym zapasem mocy . POLECAM !!! Auto znakomite
~fikmen
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jest bardzo ladne, malo spotykane sportowe autko. Przyciaga uwage. No i ma to kopyto :D
~wojtasso
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
wszystkie koleżanki żony bardziej zazdroszczą samochodu niż męża :(
3,4
~Mariusz
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Mam automatyczną skrzynię i muszę powiedzieć, że pozwala ona wyciągnąć bardzo dużo ze sportowego charakteru tego auta. Bez problemu zawsze ruszam pierwszy na zielonym, bo mimo ograniczeń automatu w nabieraniu prędkości, nie wykonują czynności manualnych i po prostu zaczynam jechać. W trasie rewelacja - wyprzedzanie z kickdownem czyni z auta bardzo zwinnego demona. (Skrzynia biegów)
4,1
~NIUNIA
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
OGÓLNIE AUTKO JEST FAJNE,WYGODNE,PRZESTRONNE A JEDYNYM MANKAMENTEM JEST CZEPIANIE SIĘ FIŚMENÓW KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ SIĘ ŚCIGAĆ.PRZEWAŻNIE ICH IGNORUJĘ ALE TO WKURZA.DODATKOWOWYĄ ATRAKCJĄ JAKĄ PREZENTUJE SZERSZEŃ(BO TAK GO NAZYWAM)JEST TO,ŻE GDY SIĘ POJAWIĘ NA TRASIE WSPÓŁUCZESTNICY RUCHU USTĘPUJĄ MI MIEJSCA,A TO MI SIĘ BARDZO PODOBA!!!
~Robson
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Silnik może źle trafiłem po 20tys do wymiany obecnie z przebiegiem ok. 60tys i jestem zadowolony. (Silnik)
~hornet
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Moj samochod ma dolozona turbine oraz chip tunning robiony w poznaniu moc jaka osiaga to 247 km, zmienilem skrzynie z 5 biegowej na 6 biegowa, Po tych modyfikacja samochod wciska w fotel i sparwia duzo niesamowitych przezyc :) Ciezko znalesc samochod ktory bedzie w stanie wyprzedzic moja lalunie :) POZDRWIAM (Silnik)
3,5
10,4
4,1
~AREK
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
robi wrażenia na drodze, szczególnie z tylnią aluminiową lotką