Lista ocen Hyundai Coupe I (134)

~beerzet
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto pomimo swojego wieku rzuca się w oczy (ludzie się oglądają :)). Jest niezawodne, świetnie się prowadzi, świetnie przyspiesza (wystarczy spojrzeć na miny posiadaczy \"ztuningowanych\" bmw czy innych golfów :)) ). Dla mnie bomba !!!
~Greg
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
jest to mój pierwszy samochód i uważam, że jego zakup był świetnym wyborem
~Marek Oleksiak oleksmar@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jestem zadowolony z tego samochodu - jest szybki, komfortowy, z klimatyzacją i świetnie działającym aytomatem; nie zawiódł mnie w żadnej sytuacji, ma na dodatek bardzo duży bagażnik (po pochyleniu tylnych oparć przewoziłem przy zamkniętym bagażniku panele ścienne dł. 260 cm!). Muszę uzupełnić, że jestem inwalidą bez lewej ręki i nogi a nie musiałem dokonać żadnej przeróbki samochodu. Polecam Hyundai Coupe Fx 2.0
~szpiegu@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jesli ktos szuka auta w ktorym mozna sie wyróżniac i czasami gociznac na gaz (mam wytłumaczenia bo mam takie auto) to zdecdoswanie polecam.
~oleksmar@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Był to jedyny automat, jaki mogłem w swoim czasie kupić w salonie - do dzisiaj jestem zadowolony z zakupu, gdyż mimo braku ręki i nogi nie mam najmniejszych problemów z wykorzystywaniem jego wszystkich funkcji.
~Mikus
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Bardzo ladny samochod tylko trzeba miec 2,0 bo 1,6 nie daje rady...
3,1
~oldak777
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto wygląda kapitalnie... ale na tym się kończy. Polecam tylko pasjonatom i fanom marki. Kowalski szukający auta na codzien lepiej niech celuje w passata. Bez wkładania sporych ilości pieniędzy, auto posypie się w max rok czasu.
~mamis1989@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jestem jak dotąd bardzo zadowolony. Polecam każdemu takie autko
~Toye
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
silnik bardzo dobry w trasie pozwala na bezpieczne wyprzedzanie,jednak czasem szczególnie na wyższych prędkościach brakuje trochę mocy. Wyprzedzają mnie bmw 150 konne. Moim następnym samochodem będzie 3L V6. (Silnik)
~MiloRd
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
rewelacja;) nastepnym samochodem jaki kupie bedzie to nowsza wersja Coupe, mianowicie III , naprawde piekne autko