Lista ocen Hyundai Coupe I (134)

~lobuzy@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto znakomite, w tej cenie nie ma na rynku lepszego auta sportowego, które dzięki swojej uniwersalności kształtowania wnętrz może pomieścić nawet dwa rowery górskie. P.S. sprubójcie to samo zrobić z AUDI TT!!!!
~Monika
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Bardzo sympatyczny silnik. dobrze znosi gaz (nie mam sekwencji)i nic sie nie psuje.wiec bardzo zadowolona jestem. (Silnik)
~ania1787
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Z przodu doskonale. Co najwyżej ci z tyłu mają problem, więc sadzam tam niskich ludzi. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Pacho
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Dla mnie doskonale - czyli ładnie słychać silnik. Jak ktoś szuka cichutkiego, mięciutkiego auta, to nie ten adres. (Wyciszenie)
~monika
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
wygodne przednie fotele, nie mniej osoby siedzące z tyłu nie mają za wygodnie, za mało miejsca na nogi. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Zbynio
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Mało miejsca z tyłu-troche nisko, ale kto by tam jeździł :) to nie samochod dla małżeństwa z dwójką dorosłych dzieci, ale dla szalonego 2+0. :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~mon
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
jeżdżę nim już prawie 6 lat. Jest ciągle w bardzo dobrej formie, poza drobnymi usterkami jest IDEALNY. Ciekawe czy jego następca (IV) też będzie tak udany. (Silnik)
2,9
~Łodzianin2
Coupe 1.8 16V 132KM 97kW
Hyundai coupe jest przyzwoitym autem, ale bez polotu. http://www.250kmh.pl/index.php/10-000-sportowych-emocji-w-hyundaiu-coupe-rd/ (Silnik)
~bartekkk
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Kapitalne auto. Jeżeli masz sportowe zacięcie i lubisz się wyróżniać to za taką cenę nie znajdziesz nic lepszego. Gorąco polecam
~Kowalski