Lista ocen Hyundai Coupe II (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomas
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
brak poważnych usterek mechanicznych, tylko wymiana części eksploatacyjnych, przez 30K km w ciągu tych 2-óch lat: wymiana przewodów po roku i świec, rozrząd ale to po zakupie tj. oleje i filtry( standard przy zakupie jakiegokolwiek używanego auta), pasek klinowy( już szedł w wióry), nowy aku, nowe przewody hamulcowe- te sztywne, końcowki drążków- polskie drogi. Wymieniłem też tarcze i klocki- bo chyba nie pamiętał kiedy mu ktoś je zmieniał...
~Lukash
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Daje doskonale mimo tego iz robiłem kapitalny remont silnika ( gora i doł ) ale poprzedni własciciel uszczelniał go \"doktorem\". Silnik był przegrzany brakło mu oleju i zaczoł brac olej. Zorientowałem sie dopiero po wymianie oleju ze silnik zajechany. Całkowity koszt zaworow gumek pierscienie panewek i wszysktich innych czesci 2600 zł z robicizna. Koszty spore ale jak na tyle czescie to w normie dlatego mit o drogich czesciach mozna sobie...
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Należy uważać na skrzynię biegów, bo lubi się zacinać (ostre szarpanie może uszkodzić mechanizm przy drążku zmiany biegów, a nawet synchronizatory, co przysporzy o ból głowy w warsztacie). Tak samo silnik- należy wymieniać olej regularnie, bo inaczej auto szybko się grzeje i może "wydmuchać" uszczelkę spod głowicy (skrajne przypadki).
~Lucasito
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
Niby usterki zdarzyly sie dosc czesto i nieco kosztowne, ale to zawdzieczam poprzednim uzytkownikom: Wymiana sprzegla - tarcza byla kompletnie zjechana, obecnie samochod w naprawie bo pompa od sprzegla hydraulicznego padla (samochod sprowadzony z wloch, zapewne zmiany temp spowodowaly to). Koszt oryginalnej pompy 220 zl.
~mmax88
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Miałem problem z półosią i skrzynią biegów - poprzednik zamontował zbyt krótką półoś (z innej wersji silnikowej), przez co następował wyciek oleju ze skrzyni biegów, co spowodowało konieczność wymiany skrzyni. Był też problem z przewodami zapłonowymi. Korozja wszechobecna
~Perez85
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
autko mam już rok i nic z jego winy nie musiałem wymieniać czy naprawiać (oprócz oczywiście takich rzeczy jak olej filtry rozrząd itp. )! jeżeli chodzi o niezawodność to jestem bardzo mile zaskoczony !! mam nadzieję że tak już zostanie :
~CormaC
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Cóż, wóz ma 7 lat, więc od czasu do czasu trzeba przy nim coś zrobić, zwłaszcza że poprzedni właściciel niespecjalnie go rozpieszczał. Ale nie są to duże rzeczy - tu jakaś tuleja, tam jakiś wahacz.
~kiti
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Auto samo gasło - wystarczy zmienić czujnik wału korbowego, świece, przeczyścić przepustnice. Jak sie dba - to sie ma i służy na dłuższy czas!!!
~small
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
w pierwszym z 97 przy 100tys mil wym sprzeglo ten z2003 byl na 3pregladach co 5 tys mil na syntetyku na mineralnym co 3 tysmil
~Sławomir
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Przy normalnej eksploatacji i wymianach części na bieżąco przez 2 lata nigdy mnie nie zawiódł.