Lista ocen Hyundai Elantra VI (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ahugon
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Może się podobać, obniżona linia dachu z tylną szybą przechodzącą płynnie w bagażnik nadaje dynamiki. Zresztą całość to ukłon w stronę aerodynamiki (wloty w zderzaku i a'la dyfuzor z tyłu). Drzwi szerokie i też tak się otwierają. Uwaga na tylne drzwi w wąskich miejscach parkingowych - po otwarciu jak żagiel ;). Ale przez to wygodnie się wsiada i wysiada z przodu i z tyłu. Klapa bagażnika ma zawiasy wnikające w głąb bagażnika i trzeba o tym...
~Bartek
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Kwestia gustu, moim zdaniem bardzo ładne auto, pokuszę się o stwierdzenie, że najładniejsze w klasie, z przodu oraz z boku bardzo przypomina mi Jaguara XE, za to tył to Lexus, oczywiście piszę to w pozytywnym znaczeniu. Brawo Hyundai, Panowie z Korei, że małe budżetowe sedany, wcale nie muszą być nudne i brzydkie.
~Bartolini
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Dzięki temu że od początku było projektowane jako sedan, nie wyglądna jak hatchback z doczepionym bagażnikiem. Szyby boczne nie pochylają się do środka pojazdu, co daje wrażenie dużej przestrzeni w kabinie, ale z drugiej strony najpewniej zwiększają wrażliwość na podmuchy wiatru.
~Andrzej800
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Auto może się podobać i można czuć się w nim bezpiecznie. Ze względu na wymiary "wzbudza respekt" na drodze. Zjawisko wymuszania pierwszeństwa, zajeżdżania drogi praktycznie mi się nie zdarzyło - co jest niestety nagminne jeśli jeździ się czymś mniejszym.
~ryszyn
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
samo piękno ;-) będę miał problem przy ewentualnym zakupie następnego samochodu - to co widać trudno przebić :-) jeśli chodzi o trwałość - pewnie bez zarzutu, ale rok używania to mało by coś stwierdzić
~Paweł
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
samochód jest garażowany jednak przy tylnej szybie zauważyłem maluteńkie ognisko korozji, promień około 1mm2, temat będzie zgłoszony w serwisie na 45 000 km, bo wtedy również przypada przegląd karoserii.
~Bartek
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Auto, które jeszcze przez długi czas będzie wyglądać świeżo. Dźwięk zamykanych drzwi pozwala myśleć, że jest to solidnie wykonane auto.
~MMM
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Jasny kolor lakieru jest twardy i trudno go zarysować . Wcześniej mialem w Hondzie czarny i rysował się paznokciem.
~loo1
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Piękna, długa karoseria z wysoką linią bagażnika. Brak korozji. Gabaryty powodują że trzeba czasem parkować na 2 razy.
Dziennik kosztów dla Hyundai Elantra VI
7,2
~Norman25
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Jak pisałem, mogę patrzeć godzinami na ten samochód. Odnośnie lakieru nie wiem jak trwały jest, bo mam 2 letni wóz.