Ocena kierowcy - Hyundai Getz

mm, 15 lat temu
Silnik 1.1 MPI 66KM 49kW
Rok produkcji 2008
Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Szukalem taniego auta ktory jednoczesnie bedzie mial opinie malo awaryjnego, wybor tak na prawde byl miedzy fiatem dacia i hyundai, wybralem getza, moge miec tylko nadzieje ze wybor byl trafny, auto spelania moje oczekiwania, ale jeden minus juz wyszedl, tzn skrzypiaca deska rozdzielcza, troche mnie to rozczarowalo bo rozumiem zecos moze skrzypic po 5 latach, poza tym autko super
rzeczywiście nie jest mocny, dość mozolnie ropędza auto
gdyby nie wsteczny który bardzo często nie chce wejść bylaby 5, biegi wchodzą super żadnych zgrzytów, miękko, zestopniowane prawidlowo
dla mnie trochę za miękki,
jest bardzo dobra, duże szyby, dość wysoka pozycja za kierownicą, czasem troszkę przeszkadzają przednie słupki, ale nie sądzę żeby w innych autach ten problem nie występował
wszystko pod ręką
nie zdazylem jeszcze uzyc klimatyzacji, chwile trwa zanim sie nagrzeje i osuszy rano szybe
kazdy ma wystarczajaca ilosc miejsca (mam na mysli 4 osoby) bagaznik ok, jak ktos chce wiekszy trzeba kupic kombi
nie mam uwag
zużycie paliwa jest dość duże, na trasie trudno zejsc ponizej 6, ja nie dalem rady, ale silnik byl na dotarciu, w miescie 7-8 wiec przecietnie
pomijajac jakosc plastikow we wnetrzu jest ok
nic sie nie zepsulo no ale w 3 miesiace nie mialo prawa
podobnie jak wyzej