Ocena kierowcy - Hyundai Getz

Marcin 95, 8 lat temu
Silnik 1.1 MPI 66KM 49kW
Rok produkcji 2004
Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jest doskonałe, nie czuć jak się wpadnie w dziury
Inne
samochód jest bardzo dobry szczególnie dla początkujących i niezbyt wymagających, jest już w dość zaawansowanym wieku jednakże jest wyposażone w elementarne gadżety
czasem się pasek ślizga , a silnik działa tak cicho jak mikrofalówka, bywa tak że mam wrażenie że mi zgasł, ale on po prostu jest cichy
skrzynia się nie tnie i dobrze chodzi, lecz wymaga trochę precyzji i wciśnięcia sprzęgła , szczególnie dla biegu wstecznego
widać zdecydowanie wiecej niż w innych autach , ale i tak sądzę że mogliby coś poprawić
ergonomia jest -jak mówi szwagier - "są tu komfortowe warunki by wypić sobie browara"
jak jest zimno to ogrzeje , jak jest ciepło to nie ochłodzi (bez klimy) ale od czego jest szyba ?
miejsca z tyłu jest bardzo dużo w porównaniu do innych aut tego rozmiaru, to ten jest tu liderem , miejsce środkowe szału nie robi ale i tak jest lepsze niż np w polo 4 i innych porównywalnych
tak jak wspomniałem , jak się nie gazuje to słychać go tak jak trzeba
podejrzewam że pali od 5-6 l. a na trasie poniżej 5 , szkoda że nie tyle co toyota yaris (poniżej 4)
kupiłem używany i jestem z niego zadowolony bo trafił mi się dobry egzemplarz , zadbany
na razie nie ma
na szczęście jeszcze nie ma
Hyundai Getz