Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

~FUJI
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
AUTO Z TAKIM WYPASEM BARDZO DOBREA CENA W PORÓWNANIU Z INNYMI TEJ KLASY (Stosunek jakość/cena)
~wesomar
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Pomimo trzykrotnej wizyty w serwisie jakies dziwne odgłosy z tyłu prawa strona i dalej cos skrzypi (Układ jezdny)
~antos11@gazeta.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo dobry i dynamiczny silnik jeżeli utrzymuje się go na wyższych obrotach, na niższych troszkę brak elastyczności. (Silnik)
~wit-ek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jadący na tylnich siedzeniach odczują duże "podskoki" (Układ jezdny)
~TOMEK
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Do pracy idealny .Polecam dla mających problemy z marudnymi żonami na razie ona i ja jesteśmy szczęsliwi że to nie skoda fabia. Niezdecydowanym polecam szczerze.
3,7
~kozik2
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Posiadam automatyczna skrzynie biegów i pracuje dobrze ale nie rewelacyjnie. Ale jazda z automatem to rewelka (Skrzynia biegów)
~Zibi
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jeżdżę nim trasy zagraniczne, poz tym ze jest trochę głośny przy prędkości 130-140 km/h to spisuje się wyśmienicie.Bardzo dobry samochód,bezawaryjny!
~ania
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
obiecałam, że ocenię autko po większym przebiegu dziś mam już 42000km i podnoszę ocenę Naprawdę jestem bardzo zadowolona poza tym spalaniem ale.... nie jest aż tak źle (Silnik)
~Adam
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jeżeli ktoś chce wiedzieć u jekiego dealera nie kupować samochodu i dlaczego to poroszę o kontakt. Kupowałem już dwa hyundaie i coś wiem na ten tamat. adamrozbicki@op.pl
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW
7,8
9,5
~egonnerw 13@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
prosta i funkcjonalna maszyna nie mam żadnych zastrzeżeń kumpel kupił toyotę yaris i jóż stoi na warsztacie!!!!! i co wty na to??