Lista ocen Hyundai i30 I CW Facelifting (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wsiadlem do auta i wszystko znalazlem niemal od razu. Prosta i czytelna deska nieprzeladowana zbednymi bajerami. Jedyne dobne uwagi to dostep przycisku komputera oraz wkladanie pendrive do portu USB. Brak problemow z regulacja fotela kierowcy - ale jak wszystkie azjatyckei auta ma krotkie siedzisko.
~AlVander
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wszystko na swoim miejscu. Uchwyty do siatek w bagażniku - mała rzecz a cieszy i ułatwia życie. Schowki, podłokietnik, układ przycisków itp. No po prostu bardzo fajnie. Kumpel ma Mazdę 6 i był pod wrażeniem. Ja z kolei siedząc w mazdzie czułem się dobrze bo hyundai mi się bardziej podoba :-)
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
W moim odczuciu wszystko jest dobrze rozplanowane i rozmieszczone. Ponadto dostajemy na wyposażeniu wielofunkcyjną kierownicę, złącze USB, AUX, ipod, zapalniczkę i extra gniazdo 12V w jdenym miejscu. W bagażniku dodatkowe gniazdo 12V.
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wszystko pod ręką, lepiej powinien być umiejscowiony jedynie przycisk od komputera pokładowego, jest wyjątkowo nieporęczny w Kia Cedd jest np. w kierownicy, może warto o tym pomyśleć
~new
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
ok choć czasami trudno mi dobrze dopasować pozycję za kierownicą i zastanawiam się czy to tylko kwestia przyzwyczajenia
~Kris
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bez zastrzeżeń, wszystko w zasięgu. Tylko przełącznik komputera wymaga pochylania i odwraca uwagę.
~Kobra
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wygodne fotele, odpowiednia widoczność z boku i maski samochodu.
~Krzysztof
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
wszystko pod ręką, wszystko intuicyjne
~pawel s
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
najlepsza ocena, bardzo wszystko przemyslane.
~Karol
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo wygodne fotelei wszystko bardzo dobrze rozmieszczone
Hyundai i30 I CW Facelifting