Lista ocen Hyundai i30 I CW Facelifting (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bije na glowę nawet Octawię i innych"rekordzistów" w klasie. 4 osoby na pewno wygodnie się rozsiądą, a 5 też się zmieści. Mnóstwo miejsca na nogi, także z tyłu. Pod tym względem konkurować może z przeciętniakami z wyższych klas.
~toom
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
jak na tą klasę super, miejsca z przodu wystarczająco przy wzroście 187 cm, z tyłu miejsca bardzo dużo, więcej niż w niejednym samochodzie klasy średniej, bagażnik akceptowalny dla mnie wystarczający chociaż wiadomo jak na kombi mógłby być troszkę większy
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Z przodu nie ma co narzekać jest go pod dostatkiem, w tej klasie są co prawda z większą ilością, ale z tyłu to już segment D, dwie osoby dorosłe + dziecko wygodnie mogą podróżować, bardzo przestronnie
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
O nic się nie obijam. Wysokość siedzenia kierowcy robi wrażenie. Pasażerowie również nie powinni narzekać. Sa tez schowki - lepeij niz np w VOLVO V50 czy GOLFIE PLUS.
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Na największą pochwałę zasługuje ilość miejsca z przodu i na tylnej kanapie. Bagażnik jest przez to mniejszy niż w bliźniaku Kia Cee\'d ale nadal wystarczający 415 l.
~Mariusz
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Mega duża kanapa z tyłu. Kosztem mniejszego bagażnika, ale dzięki Kombi i tak można zapakować pod dach więc nie ma problemu z wyjazdem rodzinnym.
~pawel s
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
nie wiem jak oni to zrobili , miejsca z tylu na prawde duzo i to jeszcze przy odsunietych fotelach przednich.Rewelacja!
~AlVander
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Miejsca jest po prostu wystarczająco dużo. Nie ma co się rozpisywać na ten temat., bo i tak każdy powinien się przymierzyć do auta.
~piotrulex
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
OK, na tyle podobno bardzo wygodnie pomimo, ze ja na przodzie siedzę wygodnie i mam 186cm
~marian_wierny_kibic
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Tutaj to chyba mistrzostwo świata. Na tylnej kanapie siedzi się prawie jak w limuzynie.
Hyundai i30 I CW Facelifting