Lista ocen Hyundai i30 I CW (74) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Żadnych. Znajomy jeździł 160 tys. km, potem ja zacząłem robić swoje. Silnik, skrzynia, elektryka i inne - wszystko solidne. Rdzy brak. Co mycie woskuję na ciepło, na zimę woskowanie ręczne. Na pewno prewencja daje dużo, bo zdarzają się niepochlebne opinie, więc lepiej dmuchać na zimne. Jak na razie daje to efekt - czyli brak jakichkolwiek wykwitów.
~Łukasz
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Poważny mankament tych aut to pojawiająca się rdza. Szczególnie tylna klapa bagażnika, jak i tylne słupki drzwi. Na to trzeba uważać. Mnie tez to spotkało, naprawa GW w ASO - malowanie tylnej klapy. To samo KIA. Wada fabryczna, na szczęścia 12 lat perforacji pozwala patrzeć optymistycznie w przyszłość.
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nic nie odpadło na razie. Ale daje przeciętnie bo sądze że odpadnie sprzęgło. Potrafi zaśmierdzieć. Nie tylko mi z tego co wiem. Nie można tego wytłumaczyć w żaden sposób oprócz wady konstrukcyjnej. Szczerze mówiąc wole nie myśleć w jakim stanie technicznym to auto będzie przy przebiegu 15 0000 km....
~Archi
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Poważnych usterek brak. Czytająć opinie o fordach, scodach itd., na prewdę złedo słowa póki co nie mogę powiedzieć. Czy kupiłbym ponownie? Zależy na co bym stawiał, jeżeli na bezproblemową jazdę i funkcjonalność, to zdecydowanie tak.
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
w przeciągu niecałych dwóch miesięcy byłem około 7 razy w serwisie (autko nabyte w kwietniu tego roku) w tym wymiana rolki od paska osprzętu sinika a i tak dalej coś hałasuje serwis na razie nie we co, wada lakieru na dachu "dostał pryszcza"
~Posiadacz Hyundaia i30
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Poważnych usterek praktycznie nie miałem, ale pod koniec użytkowania w silniki zaczęły pojawiać się delikatnie postukiwania. Niemniej jednak przez 3 lata nic poważnego się nie wydarzyło.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Zrobione ponad 100tyś i jedno słowo. BRAK! Na przeglądy nie jeździłem bo szkoda kasy i dobrze zrobiłem,przez 5 lat zaoszczędzone 5000zł. Wszystko wymieniłem sobie sam,proste auto w obsłudze.
~drajwer
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Coraz więcej odprysków na lakierze, rdzewiejąca tylna klapa tuż pod szybą oraz rdzewiejące drzwi pod górnymi uszczelkami. Przez dwa lata oprócz części eksploatacyjnych wymieniłem tylko chłodnicę klimatyzacji.
~Pablo
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Silentbloki w przednim zawieszeniu po 35tyś km do wymiany, pordzewiała tylna klapa (niby zrobią na gwarancji ale liczy się fakt, że w 1,5 rocznym aucie pojawia się rdza).
~pijaw
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Zadziwiająco dobrze radzi sobie zarówno latem jak i zimą. Wyjeżdżanie z zasp, pokonywanie muld, wyprzedzanie, czy stanie godzinami w korku - nie robią na nim jak na razie wrażenia.
Hyundai i30 I CW