Oceny Hyundai i30 I CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW 2009-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Hyundai i30 I CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW 2009-2010

~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Generalnie auto fajne, ale nie lubiące szybkiej jazdy. Wygodne, dobrze trzymające się na drodze. Bardzo jednak zdziwiło, że spalanie nie zmieniło się po przejściu z zimówek na letnie (oba komplety od salonu, letnie: Hankook K415 - teoretycznie oszczędna opona). Trochę źle pomyślane światłą dzienne - takie na przymus, bo od mija różnią się tylko brakiem podświetlenia deski. A po co mi oświetlenie tablicy? :( Hyundai chyba nie pomyślał o tym......
~krzyżowiec
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Sam myślałem że to mało możliwe, myślałem że koreańczyk kusi tylko dobrą ceną, gwarancją i wyposażeniem, ale rzeczy takie jak silnik, komfort jazdy, zestaw audio (seryjny port USB/AUX/iPod z CD mp3 i sterowaniem w kole kierownicy) ma lepsze niż większość innych komapktów. Hyundaia kupiłem z pewnymi obawami - czy nie lepiej zapłacić 10tys. więcej za Astrę albo Aurisa, ale teraz nie żałuję - i30 jest od nich po prostu lepszy. Czy kupiłbym...
~drajwer
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Przeciętniak do bólu. Ma swoje słabe strony (kiepski lakier, fatalne wygłuszenie nadkoli) ale też i mocne (dużo miejsca w środku, jest niemal niezawodny). Rozsądny wybór za rozsądne pieniądze (szczególnie w opcji z LPG).
~qp
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
kupiłbym kolejny raz to auto, z mocniejszym benzynowym silnikiem, a podczas przeglądów nie dałbym sie po raz kolejny nabrać za dopłatę 80 zł za przegląd blacharki, jaki mi zrobili w autoryzowanym serwisie w zielonej górze. czuję sie wyrolowany. Auto stanowczo za małe na wyjazd dla rodziny ponad 200-300 km z przewagą autostrad. Auto idealne na dojazd do pracy
~dar
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Duże auto kombi, dużo miejsca dla osób w przodzie i w tyle. Niskie koszty jazdy - LPG. Dobry komfort jazdy. Dobre oświetlenie świateł mijania a jeszcze lepsze światła drogowe.
~Marek1981
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
zdecydowanie polecam zakup i30-z dawnymi autami koreańskimi nie ma nic wspólnego, obecnie jest to marka lepsza niż spora część europejskich i japońskich producentów

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hex
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
jedno z najlepszych aut klasy komapkt, nawet w porównaniu do tych w wyższej cenie typu honda civic czy vw golf
~m
3,5