Lista ocen Hyundai i30 I CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW 2009-2010 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Biegi wchodzą w miarę pewnie z jednym małym minusem - istnieją takie położenia, że za chiny ludowe pierwszego biegu się nie wrzuci i trzeba albo delikatnie przetoczyć auto, albo ponownie zasprzęglić. Bardzo przeszkadza w momencie, gdy trzeba szybko wrzucić pierwszy bieg.
~krzyżowiec
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Dobrze, ale znam lepsze. Nic nie haczy, nie wiem skąd te opinie na autocentrum, wszystkie biegi elegancko wchodzą za 1 razem. Ponoć w dieslach skrzynia biegów jest trochę mniej precyzyjna, nie wiem bo nie jechałem.
~dar
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Skrzynia 5 biegowa. W przyszłości jednak zakupił bym model z 6-cioma biegami. Jak narazie żadnych problemów że skrzynią biegów i brak awarii.
~drajwer
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Skrzynia precyzyjna, nie stwarza problemów, fajnie zestopniowana - piątkę można wrzucić już przy 60 km/h. W trasie bardzo brakuje szóstego biegu.
~qp
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
żadnych problemów - po prostu śmiga. Po raz pierwszy wiem , co to znaczy \"krótkie zestopniowanie\" biegów. Na 5 biegu jade juz przy 40 km/h
~hex
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
nic nie przeszkadza, biegi zawsze wskakują prawidłowo, nawet z wstecznym nie ma problemów - a w poprzednich moich samochodach czasem nie chciał wchodzić
~Marek1981
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
nie ma problemów, nie zdarzyło mi się ani razu aby bieg nie chciał wskoczyć albo wskoczył zły
~spider
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Bez rewelacji ale i brak problemów z wrzucaniem biegów.
~m
Przydałby się 6 bieg