Lista ocen Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010 (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Żadnych. Znajomy jeździł 160 tys. km, potem ja zacząłem robić swoje. Silnik, skrzynia, elektryka i inne - wszystko solidne. Rdzy brak. Co mycie woskuję na ciepło, na zimę woskowanie ręczne. Na pewno prewencja daje dużo, bo zdarzają się niepochlebne opinie, więc lepiej dmuchać na zimne. Jak na razie daje to efekt - czyli brak jakichkolwiek wykwitów.
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
w przeciągu niecałych dwóch miesięcy byłem około 7 razy w serwisie (autko nabyte w kwietniu tego roku) w tym wymiana rolki od paska osprzętu sinika a i tak dalej coś hałasuje serwis na razie nie we co, wada lakieru na dachu "dostał pryszcza"
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Zrobione ponad 100tyś i jedno słowo. BRAK! Na przeglądy nie jeździłem bo szkoda kasy i dobrze zrobiłem,przez 5 lat zaoszczędzone 5000zł. Wszystko wymieniłem sobie sam,proste auto w obsłudze.
~Pablo
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Silentbloki w przednim zawieszeniu po 35tyś km do wymiany, pordzewiała tylna klapa (niby zrobią na gwarancji ale liczy się fakt, że w 1,5 rocznym aucie pojawia się rdza).
~matad'or
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Zawieszenie i układ kierowniczy to jedna wielka usterka tego samochodu, na dodatek w serwisach nie są w stnaie pomóc.
~piejar@poczta.onet.pl
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Miałem wyciek płynu hamulcowego - zlokalizowane i usunięte, jakiś paproch na uszczelce.
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Mysle ze ten lakier szkoda bo nie przejechan zbyt duzo obecnie 1900km a autko mam od polowy kwietnia.
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jak do tej pory - brak. Niech tak zostanie i nie wywołujmy wilka z lasu :)
~xavius8
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Skrzynia biegów. W moim samochodzie koszmar.
~piotr_targoński
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nic, absolutnie nic przez 10 lat.
Hyundai i30 I CW