Oceny Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010

Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010

~Kalol1991
Hyundai i30 I
Jest to mój pierwszy samochód ( wcześniej od Ojca pożyczałem cysternę północy - czytaj Passat B5 FL 4M), i bardzo miło mnie zaskoczył. Dokładnie dzisiaj mija rok od jego zakupu i szczerze powiem, że chyba jak będę zmieniał samochód, to tylko na nowszy model. Ma swoje wady ale są one do zaakceptowania. Szkoda że nie ma możliwości wstawienia oceny 4,5, bo na tyle bym go ocenił. Wielkim plusem tego samochodu jest silnik, 4,7 l/ km średnie...
~Marian
Hyundai i30 I
Polecam każdemu kto potrzebuje prostego,bezawaryjnego auta które nie wyrywa rąk z kierownicy po wciśnieciu gazu,które mało pali,mało kosztuje,nie wyróżnia się na drodze i pomieści 5 osób z bagażem. Idealne do podróżowania do 130km/h,a przy 90-110 aż miło,po prostu płynie. Polecam szczególnie głuchym, którzy nie usłyszą tego szumu wiatru,stuku zawieszenia i śpiewu opon, wtedy uznają to auto za idealne..Bierzcie wersję z silnikiem 115km,do dziś...
~xavius8
Hyundai i30 I
Gdyby nie problem ze skrzynią biegów, oceniłbym samochód na "dobrze". Jeździłem wieloma samochodami, w tym innymi i30 z takim silnikiem i nie trafiłem na taki problem ze skrzynią biegów. Do tego dochodzi reakcja Hyundai Motor Poland na problem w samochodzie. Po wielu bojach udało się udowodnić usterkę i przeprowadzono wymianę skrzyni. Gdy problem zaczął występować ponownie, to już HMP zapomniał o uprzejmości i swoich zobowiązaniach. Uparcie...

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wc
Hyundai i30 I
Hyundaia i30 w dieslu 1.6/90km polecam każdemu,komu zależy na bardzo niskim spalaniu,trwałości ,niezawodności i komforcie podróżowania.Jeśli ktoś jednak lubi szybszą/bardziej dynamiczną jazdę może być ciut rozczarowany,bo Hyundai z tym silnikiem jest bardzo mało elastyczny.Jednak zalety tego modelu (moim zdaniem) w zupełności wynagradzają słabą dynamikę jazdy. Hyundai dostaje ode mnie najwyższą ocenę!
~tom77
Hyundai i30 I
przed zakupem porównywałem z focusem i octawią,raczej pod kątem wizualnym bo nimi nie jeździłem.hyundai nie odbiega jakością wykonania natomiast ceną znacznie, oczywiście na korzyść. podobna konfiguracja silnika i wyposażenia forda i octawii droższa o około15 tyś.
~Borówa z Łodzi
Hyundai i30 I
Zawsze znajdzie się cos co można zmienić. Hyundai ma dużo miejsca wewnątrz, dobry silnik, ładny wygląd , bardzo dobre wyposażenie , dobre właściwości jezdne i SUPER hamulce. Warto zamówić kierownice obszyta skórą ale nie firmowo tylko dać samemu do obszycia lub zlecić to dealerowi.
3,3
Hyundai i30 I
Wszystko było by fajnie jednakże w tak krótkim czasie za dużo razy byłem już z usterkami w serwisie i prawdopodobnie to dopiero początek (jeżeli się zmieni to napiszę) na razie zaczynam być powoli rozczarowany zakupem choć wcześniej autko wywarło na mnie pozytywne wrażenie.
Hyundai i30 I
Caloksztalt autka wywarl pozytywne wrazenie (oprocz malych wpadek) (wersja comfort). Jak bedzie sprawowal sie dobrze po zimie to bedzie bardzo dobrze narazie daje ocene dobra ale jet wart pieniazkow wydanych. Inne powazne marki samochodowe tez miewaja niezle wpady a sa duzo drozsze.
~Tomek
Hyundai i30 I
Mi się podoba. Wygląda dobrze, w środku dużo miejsca, silnik diesla daje sporo radości w trasie. Zdecydowany \"-\" za zawieszenie.
Hyundai i30 I
Auto rozsądne, niebanalne, rzucające się w oczy, mam wersję Base+, świetnie wyposażone w to co potrzeba, czyli 8 poduszek, ABS, elektryka, radio+cd, i jest to kombi w dieslu 90KM.
Hyundai i30 I CW