Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback Facelifting (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filek
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Tutaj daję 4. Mała tylna szyba daje znać o sobie przy wszelkich manewrach. Jest mała i nic na to się nie poradzi. Duży plus należy się za naprawdę bardzo dobre lusterka boczne. Są bardzo dużej powierzchni i zdają dobrą relację na temat tego co dzieje się za nami.
~Wojciech
Hatchback Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Widoczność bardzo dobra, aczkolwiek auto jest dosyć nisko osadzone, co przy zwykłych krawężnikach wymaga sporo myślenia, czy auto zajedzie, czy najedzie na krawężnik.
~pavlo_
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Duże lusterka boczne, nie za szerokie słupki .. Dla mnie widoczność bardzo dobra. Parkowanie tyłem również nie stanowiło jakiegoś problemu nawet mimo braku czujników cofania.
~provayder
Hatchback Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Widoczność do przodu jest super. Do tyłu niestety mocno ograniczona - mała szyba, zagłówki. Trochę rekompensują to duże lusterka zewnętrzne.
~Kapitan Jacek
Hatchback Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Świetne lusterka, łatwo wyczuć przód i tył. Trochę grube słupki C ale mi to nigdy nie przeszkadzało.
~Bizon
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
po przejechaniu na raz 900km nie byłem "połamany" więc całkiem dobre fotele zarówno przód jak i tył
~Domes7
Hatchback Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Przednie słupki przy skręcaniu trochę przeszkadzają. Cofanie bez czujników do najłatwiejszych nie należy.
~filip_i30
Hatchback Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
mam 165cm wzrostu i bez regulacji przedniego fotela widzę wszystko jak należy... nie ma co narzekać.
~samilk
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Tu ciut slabiej do tylu, reszta ok, a wielkie wsteczne lustra rekompensuja brak widocznosci do tylu

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Przód bez zarzutu, ale z tyłu poprzez szerokie słupki naprawdę widać kiepsko.
Hyundai i30 I Hatchback Facelifting