Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback (188) - Widoczność

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris_99
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Widzoczość ok. Duża przednia panoramiczna szyba nie stawia jakichs dodatkowych \"martwych punktów\". Boczne i tył bez zarzutu. Wszytsk owidać jak na łoni. A kto ma problem z cofaniem to niech montuje czujniki cofania. Uważam że w tej klasie jest ok. Jedyny problem jaki zauważyłe który zapewne w przyszłosci może mieć duzy wpływ na widocznośc to niestety szyba. Wg mnie jest za miękka. Tzn rysuje sie od byle czego. Kupiłem auto nówke a jeszcze...
~vlodo
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Doskonała, w końcu nie przeszkadzają mi boczne słupki i lusterko wsteczne. Wiadomo że do tyłu nie ma już tak dobrze lecz na tle konkurencji i z czujnikami naprawdę świetnie. Wielkie brawa!!! także za lusterka. Duży minus za niby fajny na niebiesko podświetlany wyświetlacz lcd w konsoli środkowej, który w okularach polaryzacyjnych jest całkowicie nieczytelny!!!Dlatego daję czwórkę.
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jak na ten typ samochodu - bez zastrzeżeń. Kto narzeka na szerokie przednie słupki, niech spróbuje wyrobów konkurencji. Doskonałe lusterka boczne - pentagonalny kształt umożliwia kontrolę nad drogą z tyłu i pomaga w manewrach przy cofaniu, zwłaszcza, że lusterka są elektrycznie sterowane. Kto lubi, niech montuje czujnik cofania - dla mnie zbędny gadżet.
~bobekos1
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Duże lusterka boczne, czujniki parkowania się przydają bo do szyby tylnej nie mogłem się przyzwyczaić (wyczucie cofając), a bym nie raz uszkodził tylni zderzak. Wiadomo do elektroniki trzeba trochę podchodzić z dystansem ale ja korzystam też z wszystkich lusterek jak i regulacji elektrycznej np. parkując przy krawężniku :)
~lognith
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Nie ma powodów do narzekań. Jedyna problematyczna sytuacja, to gdy np. włączamy się do ruchu z drogi dochodzącej do głównej ukośnie. Wtedy widoczność do tyłu utrudnia słupek z tyłu. Poza tym jest naprawdę świetnie. Ponownie doceniam walor i30 w tym przypadku porównawszy z moim zastępczym.
~marakos@o2.pl
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Duże lusterka, w których wszystko widać (dzięki temu nie potrzebne są czujniki parkowania), a mimo to nie wyglądają jakby były przyklejone z innego samochodu tylko idealnie pasują do tej sylwetki samochodu. Po roku czasu samochud mam wyczuty więc i z przodem samochodu nie ma problemu.
~luigi
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Wzór, może czasami do tyłu słabiej jak sie ma na maxa do dołu fotel. Jednak w żadnym nowym aucie już nie będzie lepszej widoczności należy to sobie uświadomi. Mi osobiście przeszkadza lusterko wewnętrzne/wsteczne zasłania mi widok na prawą stronę bo jest za nisko usytułowane.
~AC_i30
Hatchback 1.4 109KM 80kW
prawie bardzo dobrze, a to dzięki przejrzystemu nadwoziu, dużym lusterkom (szkoda że nie są bardziej asferyczne, bo w niektórych samochodach lusterka są mniejsze a pole widzenia większe) Do tyłu też nieźle widać. Światła po mieście wystarczające, w trasie jeszcze nie przetestowane.
~pawelzielony
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Niestety tutaj muszę oczernić, mianowicie przednia belka po stronie kierowcy bardzo często przeszkadza gdy coś chcemy zobaczyć. Do tego fotel mimo, że podniesiony siedzi się trochę za nisko w stosunku do maski(nie widać) co trochę utrudnia parkowanie.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~z26
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
I do przodu, i do tyłu widać znakomicie. Lusterka choć topornie wyglądają, to są skuteczne. Podgrzewanie ich osusza wodę i po minucie można kontrolować dokładnie co za nami. Wydajne i dobrze działające wycieraczki płaskie są dobrym pomysłem.
Hyundai i30 I Hatchback