Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback (188) - Widoczność

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marqin
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Dobra do przodu i na boki, do tyłu ograniczona przez szeroki słupek C (małe okienko niewiele tutaj daje), czasami trzeba trochę na czuja włączać sie do ruchu, zwłaszcza z ostrego zakrętu.
~krisuu71
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Duża przednia szyba, duże lusterka - jak najbardziej na plus. Widoczność dobra, aczkolwiek z tyłu mogli dać jedna dużą szybę, a nie ten mały trójkącik (5d) bo przy cofaniu czasami nie widać.
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Dobrze, a nawet 4,5. Widoczność zapewnia bezpieczeństwo manewrów, czytelne lusterka ze znacznym zmniejszeniem pola \"martwego\". W wersji htb niepotrzebne, jak dla mnie, czujniki cofania.
~pedros
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Z przodu luksus, do tyłu bardziej niż przyzwoicie (mimo, że hatchback), lusterka bardzo sprytne - trójkatne, w trakcie cofania widziałem w nich tylne krawędzie samochodu. Jak dla mnie czujnik cofania zbędny.
~bili74
Hatchback 1.6 126KM 93kW
duza przednia szyba, swietne lusterka -super, tylne okienko- raczej dizajnerski bajer- niczemu nie słuzy, nie kierowcy, tylne okna ida do gory ograniczajac widocznosc
~ToMeK
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Znacznie lepsza widoczność niż w nowym megane i golfie 6. nie mam czujników parkowania ale nie stanowi to najmniejszej przeszkody. Widoczność jest jedną z lepszych w tej klasie aut.
~wojtekm
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Z przodu widoczność idealna, z tyłu troszkę gorzej, ale teraz w mało w którym nowym samochodzie z tyłu coś widać. Doskonałe światła - jestem zaskoczony jak dobrze oświetlają drogę.
~arim73@vp.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Znakomita z przodu. Mimo małej syby z tyły zekompesuja duze lusterka. Wielki plus dla konstruktorów auta. Nie ma w lusterkach martwej strefy i nie potrzeba czujników cofania
~Jester
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Duże lusterka bardzo ułatwiają cofanie i obserwację tego, co się dzieje z tyłu na drodze. Szerokie przednie słupki nieco ograniczają widoczność do przodu po skosie.
~dn
Hatchback 1.4 109KM 80kW
nie tak dobrze jak w samochodach rodzinnych, vanach czy SUV-ach ale wystarczająco dobra widoczność, najgorsza do tyłu ale rekompensują to bardzo duże lusterka zewnętrzne,
Hyundai i30 I Hatchback