Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback (185) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Rdza na klapie bagażnika (gwarancja), stukająca klapa bagażnika, cofanie płynu w spryskiwaczach, różne działanie radia, częste przepalanie żarówek H7 w reflektorach.
~d.k
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Często przepalające się żarówki z przodu. Wymiana końcówek drążka. Dwa amortyzatory. I to by było na tyle przez 10 lat. Nic tylko się cieszyć.
~Szp
Hatchback 1.4 109KM 80kW
przetarł się mieszek lewarka zmiany biegów i zaczęło szwankować włączanie radia - wady zostały usunięte w ramach gwarancji (wymienione na nowe)
~reb
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Ok, ale słabe materiały. Zwłaszcza jeżeli śruby kół pękają. To mi sie nie podoba. No i drobne wżerki rdzy. Żarówki za często się przepalają.
~king
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Odklejające się gumu na odbojnikach , trzeszczenie deski rozdzielczej , skrzypienie na pokrętle regulacji oparcia fotela kierowcy i zapęcia pasów!!!
~nevport 1965
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Słynne osłony amortyzatorów zsuwające się z odbojników - klejone w ASO na razie trzymają ale podejście Centrali jest śmieszne w XXI wieku.
~ToMeK
Hatchback 1.4 109KM 80kW
odbijacze amortyzatorów odpadły, w ramach gwarancji wymieniono, bez szemrania... tyle że na części czekałem ok 1 miesiąca (ale można było ciągle używać auto)
~pawelo
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Póki co za mało przejechane. Jedna denerwująca rzecz to trzeszczące klamki wewnętrzne przy otwieraniu. Przypuszczam, że troszke smaru pomoże.
~Mirek
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Jest naprawdę źle. Może to tylko mój egzemplarz jest kiepski. Zgłaszałem zawieszenie, krzywo zamontowana tylna klapę-popatrzyli i pokiwali głową.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I Hatchback
7,9
9,3
~Misiek
Hatchback 1.4 109KM 80kW
okazjonalnie szwankuje elektryka (centralny zamek, termometr, jakiś chyba elektrozawór od wspomagania), ale jak na razie samo przechodzi.
Hyundai i30 I Hatchback