Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nie ukrywam, że jednym z elementów, który mnie przekonał do zakupu i30 jest stylistyka wnętrza. Niebiesko podświetlone zegary i przyciski kontrolne nie szarpią nerwów w nocy (obecnie modny kolor czerwony i pomarańczowy doprowadzają mnie do szału - np kia cee\'d). Poza tym spokojnie i klasycznie, ale nie nudno (jak napisali w jakimś motoportalu). Wygodne sterowanie radiem (czytelny ekran dla RDSu lub odtwarzanych nośników dźwięku - CD lub...
~Mieszko
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobra ergonomia, może trochę za wysoko usytuowane fotele przednie (kwestia gustu i przyzwyczajeń). Intuicyjna obsługa, bardzo dobra pozycja za kierownicą, wygodne obszerne i dobrze wyprofilowane fotele (troszkę za krótkie siedzisko). W autach produkcji koreańskiej to prawdziwa rewolucja !!! można powiedzieć nowa jakość.
~ewstan
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nic dodać, nic ująć . Dla mnie przy jeżdzie z wyprostowaną kierownicą operowanie przyciskiem komputera nie stanowi problemu. Rewelacja !!!Jedynym odczuwalnym mankamentem jest brak regulowanego podłokietnika. Ale chyba to zbyt duże wymagania jak dla klasy niższej średniej.
~Robert
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko jest tam gdzie trzeba. Świetnie dopracowane sterowanie radiem w kierownicy, przełączanie klimatyzacji i nawiewów. Jedyny minus to wadliwa lokalizacja oświetlenia w suficie - jest on bardzo z tyłu, przez co kierowca musi wyginać szyję żeby dosięgnąć.
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
nie ma regulacji wzdłużnej kierownicy, mnie akurat to nei przeszkadza ale dziwi , bliźniacza kiaa ma takową, przyciski sensownie pookładane czytelne, sterowanie radia z kierownicy !! kocham te guziczki,ułatwiają obsługę audio
~Igor
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Też 4,5 - wszystko intuicyjnie. Do doskonałości brakuje możliwości wyłączenia podświetlenia panelu klimy, lub trybu nocnego (np jasne literki i cyfry na ciemnym tle) - bo czasem to przeszkadza.
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. W czeskiej wersji brak cedntralnego schowka na podszybiu i wyprowadzone na wierzch gniazdo USB to jakaś niezrozumiała modyfikacja. Na szczęście mam \"koreańca\".
~histe@interia.pl
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobra ( wersja Comfort), wszytsko pod ręką, piękne podświetlenie - jedyny mały minusik brak podświetlenia zapalniczki
~pedros
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Tyle guziczków i przycisków, wszystkie podświetlone - odyseja kosmiczna. Ja tak lubię...

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtekm
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Super, nic mnie nie wkurza, wszystko przemyślane i intuicyjne.
Hyundai i30 I Hatchback