Lista ocen Hyundai i30 I (312) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek -kronos
CW 2.0 CRDi 140KM 103kW
jest od cholery płyta podłogowa wieksza niż w octavi czy focusie komibi robi to we wnetrzu wrażenie ale bagażnik nie jest ogromny ma ponad 400 l.
~Ixion
Hatchback 1.4 109KM 80kW
tutaj jest bardzo dobrze ale uwaga siedzenie z przodu jest jakieś dziwne mam wrażenie że w stosunku do pedału gazu ustawione zbyt w lewo.
~Wiewiór
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Jeśli chodzi o przestrzeń to znakomita i idealna. Bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów. Dużo większa niż w innych autach tej klasy.
~andjak
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca szczególnie dla pasażerów na tylnych fotelach. Wysoko poprowadzona linia dachu wpływa pozytywnie na poczucie przestrzeni.
~andy96@op.pl
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu.Jest wygodnie, przejechałem 300 km po naszych "polskich drogach" bez zmęczenia w 3godz.45min.
~histe@interia.pl
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
b. dużo miejsca z tyłu, wygodna pozycja za kierownicą ( szeroka możliwość regulacji ), bagażnik ujdzie, bez rewelacji ale i bez obciachu
~Greg
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Duża ilość miejsca, zwłaszcza z tyłu. Lider w tej klasie. Jakość wykonania przyzwoita, deska miękka i nie hałasuje zbytnio.
~AdrianWolak
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo duzo miejsca z tylu i dla kierowcy. Bagaznik na takie auto maly i troche ciasno dla pasazera przy lewym kolanie
~Leon_Wlkp
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Zaskoczyło mnie to pozytywnie w tej klasie. jest tutaj dużo miejsca jak na takie auto, Niby kombi ale ma mały bagażnik
~Leon_Wlkp